Philips PUS8303 test . Pierwszy telewizor z Nano Cell producenta, 100Hz, z procesorem P5 zamiesza na rynku.

quarx

New member
Pytanko: oglądając treści z innego źródła niż USB zauważyłem, że pen się grzeje. Jeśli byłoby to podczas zapisu czy odczytu danych , no nie dziwota. Ale jeśli tylko pen jest wpięty, to czyżby Android mimo wszystko coś na nim zapisywał/odczytywał?

Może ktoś z Was to sprawdzić?

podpięty zawsze będzie się grzał, w końcu stale przepływa przez niego prąd, niezależnie czy jest zapis czy nie. A mocne to grzanie?
 

diabeelek

New member
Który Kodi ? U mnie niektóre filmy o podobnym bitrate Kodi 18 od połowy filmu potrafił buforować co kilka minut do końca filmu. Bez względu czy bdmv czy mkv. A co do Twojego problemu sprawdź może ten dysk, zrób test zobacz jakie ma prędkości odczytu, w laptopie w trybie zasilania daj wysoka wydajność, może masz zrównoważony albo oszczędzanie to też hamuje transfer.




Odpowiem sam sobie. Problem leży w Kodi 18. Na fabrycznym odtwarzaczu nic nie klatkuje.
Szukam jakiejś alternatywy dla Kodi18
 

rockmonster

New member
Odpowiem sam sobie. Problem leży w Kodi 18. Na fabrycznym odtwarzaczu nic nie klatkuje.
Szukam jakiejś alternatywy dla Kodi18

No właśnie fabryczny nie ze wszystkim sobie radzi. Filmy bdmv są zamglone ledwo widać film, problem z kodekiem. Sprawdzałem mxplayer, VLC, wszystko oprócz Kodi, który ma problem z buforowaniem czasami i SPMC, który z kolei radzi sobie z filmami które czasami na Kodi potrafią zacinać nic lepszego nie znalazłem. Myślałem już czy by nie sprawdzić Xiaomi Mi Boxa 4K, ma lepszy procesor może lepiej się sprawdzi. Trochę bez sensu, ale wolę żeby to działało zamiast się irytować.
 
Ostatnia edycja:

marekwp2

New member
Panowie może ktoś sprawdzić u siebie ustawienia ... chodzi mi o
ustawienia/ obraz/ zaawansowane/ ruch
i tam ustawienia Perfect natural motion i Clear Motion mam te dwie opcje nieaktywne(czyli nie mogę ich zmienić) czy to wina ,że mam podłączony dekoder (cyfrowy polsat hd5500s)przez hdmi i wtedy te opcje są nieaktywne?
 

CureMar

New member
Prawdopodobnie masz wybrany jakiś predefiniowany styl ruchu: Sport, Film. Trzeba wybrać osobisty, żeby te dwie opcje były aktywne.
 

diabeelek

New member
Macie w tym TV clouding. U mnie najgorzej jest po wyczyszczeniu matrycy. Tak jak wycierałem matryce tam zostają białe chmurki z cloudingu.
 

diabeelek

New member
Tak wycierałem matryce i zostają chmurki, na fotce poniżej wycierałem matryce suchą mikrofibrą pionowo i zostały chmurki pionowe:
6682693400-1550526381.jpg


Jak później przetrę w poziomie matryce to te chmurki robią się poziome.
 

quarx

New member
Tak wycierałem matryce i zostają chmurki, na fotce poniżej wycierałem matryce suchą mikrofibrą pionowo i zostały chmurki pionowe:
6682693400-1550526381.jpg


Jak później przetrę w poziomie matryce to te chmurki robią się poziome.

a gdzie jakiś obraz? Znowu sprawdzacie clouding bez sygnału?? ehhhhhh
 

rockmonster

New member
Wie ktoś czy mogę bezpiecznie wrócić do starszego androida i wgrać TPM171E _ 105.001.002.075? Ponieważ dostałem TV od razu z androidem 8.0 TPM171E _ 107.000.163.002 i nie widzi dysków w aplikacjach (Kodi, VLC, ES Explorer) poza systemową w NTFS tylko FAT32. Fabryczne nie pomagają, format dysków nie pomaga, widzę że to nie mój jedyny przypadek z 8.0.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak ktoś powyciera powłokę antyrefleksową to niestety mogą być widoczne ślady wycierania.
 
Do góry