Philips PUS8303 test . Pierwszy telewizor z Nano Cell producenta, 100Hz, z procesorem P5 zamiesza na rynku.

CureMar

New member
Taka chyba przypadłość Philipsa. Mam 3 różne modele i w każdym czerwień jest ciut zbyt intensywna, z tendencją wpadania w róż.
 

janunio

New member
Bez reklam
Mu-mimo to po prostu router z agregacją kilku pasm. Np. tani Huawei LTE B525s-23a. W PLUS 1800 i 900 MHz. 800 MHz wyłączyli.
 

Qubos1989

Member
Czemu piszecie ze lipa bedzie z uzywania glosnikow tv plus soundbar. Ustawilem ze rowno dzwiek idzie i nie slysze przeciwskazan ale wyslucham waszych przeciwskazan
 

CureMar

New member
No to dlaczego wszyscy zalecają LAN zamiast Wi-Fi ? Spotkałem się z takim twierdzeniem w wielu opiniach. I tego nie kumam.
Widzę u mnie zupełnie inne wyniki pomiarów szybkości na POCOFON F1 po Wi-Fi i na PC po LAN.
Na korzyść Wi-Fi. Co dziwi.
Bo LAN jest stabilniejszy, nie zależy od odległości, przeszkód pomiędzy nadajnikiem a odbiornikiem, nie ma zakłóceń. Oczywiście na wifi idzie to wszystko ustawić, ale wymaga to więcej pracy niż zwykłe podłączenie skrętki.
 

waltman

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czemu piszecie ze lipa bedzie z uzywania glosnikow tv plus soundbar. Ustawilem ze rowno dzwiek idzie i nie slysze przeciwskazan ale wyslucham waszych przeciwskazan


Chociażby dlatego, że dźwięk z głośników zakłóci przestrzenną scenę audio, jaką może wytworzyć soundbar i nie chodzi nawet o jakiś wirtualny 5.1, tylko same stereo. Podobnie będzie z charakterystyką częstotliwości, która zostania zaburzona przez głośniki TV. Ale na nas nie patrz, bo przecież my tego słychać nie będziemy. Jeśli Tobie pasuje, to spoko.
 

CureMar

New member
PUS8303/12, PHT4000/12 i PFL7665/12. W tym pierwszym najmniej widać tę delikatnie przesyconą czerwień.
 
Ostatnia edycja:

wieśniak1

New member
Kuleżanki i kuledzy. Czy ma ktoś z was podpięty pod ten model jakiś amplituner, a konkretnie cuś ze stajni Yamahy RX-D485 lub podobny? Chodzi mi o to jak to się sprawuje jako źródło dźwięku z pominięciem fabrycznych głośników tv (w ramach stereo oczywiście). Dziękuję panocki
 
Ostatnia edycja:

bielikk

New member
Bez reklam
Kuleżanki i kuledzy. Czy ma ktoś z was podpięty pod ten model jakiś amplituner, a konkretnie cuś ze stajni Yamahy RX-D485 lub podobny? Chodzi mi o to jak to się sprawuje jako źródło dźwięku z pominięciem fabrycznych głośników tv (w ramach stereo oczywiście). Dziękuję panocki


Podłączony mam do tego Philipsa ampli stereo Yamaha RX497 (kolumny Heco Mythos 300) - ampli podpięte przez FiiO D03 - dźwięk b. dobry.
 

rzabik

New member
Witam Was,
Jutro kupuje 49pus8303, na co zwracać uwagę przy pierwszym uruchomieniu? Aktualizowaś oprogramowanie od razu?
Pozdrawiam
 

diabeelek

New member
Czy Wasz Philips obsługuję Najczęściej wybierane treści czyli ten przycisk na pilocie TOP PICKS ? u mnie po naciśnieciu cały czas wyskakuje, że brak odpowiednich treści...
 

wieśniak1

New member
Pewnie wielu z was stało przed dylematem 49 czy 55 cali? Odległość do tv ok 230 cm. Kalkulatory swoje, a codzienność swoje. Ma ktoś podobne warunki? Pozdrawiam
 
Do góry