Philips PUS6754 Ultra HD LED TV, Ambilight 3, HDR Dolby Vision / Dolby Atmos i HDR10 +

scoobydo

New member
Hi @kiki, I have the 75inch 6754 model. I think HDR is broken as the image lacks contrast have you noticed this? I previously had a 65inch Hisence and that had a much better picture for 4k HDR than the Philips but the Philips is better on 720p and 1080 sources. Would be interested in settings for this tv as well :) BTW I am in the UK
 

areq1987

New member
To normalne że na jednolitym białym tle przy dużym podświetleniu widać taka siateczkę z ciemniejszymi punkcikami?

Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
 

areq1987

New member
To normalne że na jednolitym białym tle przy dużym podświetleniu widać taka siateczkę z ciemniejszymi punkcikami?

Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
Powtarzam pytanie czy każdy model 50 tego tv ma tego typu przypadłość szachownicę czy dirty screen podczas szybkich ruchów na na jasnym tle m in. mecze? Czy warto wymienić na inny egzemplarz tego tv?

Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
 

ramzi84

New member
U mnie nie ma siatki, ale za to na srodku jest kreska widoczna podczas meczu, no i niestety rzuca sie w oczy . Reszta działa bez zarzutu, więc muszę nauczyc się żyć z tą kreską, bo gdyby nie ona to byłby tv idealny.
 

areq1987

New member
U mnie nie ma siatki, ale za to na srodku jest kreska widoczna podczas meczu, no i niestety rzuca sie w oczy . Reszta działa bez zarzutu, więc muszę nauczyc się żyć z tą kreską, bo gdyby nie ona to byłby tv idealny.
No u mnie to jest rodzaj szachownicy z ciemnymi punktami na całym ekranie coś jak siatka. Czyli warto wymienić bo ten efekt może być mniejszy.

Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
 

Sawa81

New member
Czy poza Ambilight jest jakaś znacząca różnica między Philips 65PUS6754/12 vs 65PUS6554/12 ?

Przeglądając ww.displayspecifications.com/en/comparison/5490d62d5 wygląda że nie ale wole dopytać.
 
Do góry