Philips PUS6521 vs Panasonic TX-58EX780E

yorgo13

New member
Witam, przyszedł czas na telewizor dla siebie. W zasadzie na tą chwilę rozważam te dwa modele Philips PUS6521 oraz Panasonic TX-58EX780E. 65 cali byłby oczywiście lepszy ale w panasonicu cena sporo poza zakresem możliwości. Philipsa już widziałem (taki zaproponowałem teściom i właśnie taki im zamówiłem kilka miesięcy temu) -jakość obrazu na bardzo dobrym poziomie. Oba telewizory i tak są trochę za małe do mojego pomieszczenia ale to już jest mniejszy problem. Interesuje mnie to, czy panasonic jest lepszy a jeśli tak, to czy na tyle żeby pozbyć się 7 cali. będę wdzięczny za uwagi i propozycje.
 

strazakp

Banned
Ale ten Philips to ma być 55" czy 65"???
Bez dwóch zdań Panasonic którego wymieniłeś będzie lepszy!!! Tutaj nie ma co się zastanawiać.
Jest gdzieś niedawno wrzucona opinia kolegi z forum który dopiero co kupił tego Panasonic i jest mega zadowolony. Generalnie mało osób jest przekonanych do tej marki (wola Samsungi, LG, Sony) ale jak już kupią to sami widzą że to inna jakość.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips wygra zdecydowanie te porównanie:
- Matryca VA i bardzo dobra czerń
- Wielkość ma największe znaczenie i to też obecnie jako najważniejszy argument w ankietach podkreślają kupujący.
- Wyposażenie nieporównywalnie lepsze. Panasonic aplikacja zmniejsza z roku na rok. A Android rozwija się najbardziej dynamicznie na świecie.
- MxPlayer
- Kodi 17
- Ambilight
- dźwięk

Warto ale brać 65".
 
Do góry