Philips PUS 9809 telewizor high-end z Androidem

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie stresuj się.
Android działa rewelacyjnie !!!!
I jest to pierwszy przełom na rynku w Europie.
Od teraz telewizor nie jest już tylko telewizorem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sam widzisz jakie to są opowieści.
Przez trzy dni testowałem androida tym TV i wszystko extra.
Teraz biorę się za test telewizor bo nawet nie wiem jaki jest jako telewizor.
Na razie oprócz dźwięku jestem bardzo ,bardzo zadowolony.
 

rzęsor

New member
Ale to był przykład, mowa o aplikacjach które wymagają Androida 4.4 KK albo nawet 5.0 L podczas gdy ten telewizor pewnie na zawsze pozostanie na starym 4.2.2 JB.
 
Ostatnia edycja:

ttmek

New member
wiem,że wątek świeży...ale może coś więcej już wiadomo?dlaczego nikt nie robi premier w okresie wakacyjnym?wtedy ludzie robią remont i wymieniają tviki:p
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Cena wyjściowa na początek za telewizor Philips 65PUS9809/12 to 5000.00 € .
Dostępność w Europie we wrześniu 2014 r .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nowy flagowy 9800 Ultra HD TV Philips by AndroidTM posiada czworoboczny Ambilight i najwyższą jakość obrazu

Nowy flagowy 9800 Ultra HD TV Philips by AndroidTM posiada czworoboczny Ambilight i najwyższą jakość obrazu.


  • Wielka moc przetwarzania i system operacyjny AndroidTV
  • Micro Dimming Premium i Bright Pro zapewniają doskonały kontrast, głęboką czerń i najjaśniejszą biel.
  • Funkcja Philips Ultra Resolution, wyświetla zawartość jako szczegółowe, jasne i ostre obrazy

TP Vision, pierwsza marka TV która wprowadza do Europy system Android TV.
Model 65PUS9809 dodatkowo zwiększa wrażenia zapewniając bardzo szybką i płynną pracę. TV otwiera ogromną różnorodność treści TV, gier, aplikacji i usług. Ponadto Philips 65PUS9809 oferuje najwyższą jakość obrazu w UHD. Na wyposażeniu jest: Micro Dimming Premium i Bright Pro.
65PUS9809 będą dostępne w trzecim kwartale 2014 roku w Europie i Rosji.

Certyfikowany TV Android UHD
Philips 65PUS9809 posiada Android w pełni zintegrowany z telewizorem. Jest certyfikowany przez Google, co poważnie zwiększa doświadczenie Smart TV, oferując dostęp do wszystkich aplikacji, usług i treści w Google Play Store. Model uzupełnia dotychczasową ofertę Philips Smart TV.

Upscaling każdego materiału do jakości UHD
164cm (65 "") TV Philips UHD ma najwyższą rozdzielczość obrazu. Nagradzany Perfect Pixel HD Engine Ultra który cyfrowo koryguje i optymalizuje jakość obrazu by dostarczyć ostry, szczegółowy obraz z wielką głębią i kontrastem. Oferuje on Ultra Resolution czyli skalowanie - rozwiązanie firmy Philips - aby wyświetlić zawartość spoza UHD w sposób tak szczegółowy, jasny i ostry, jakby był to obraz w rozdzielczości Ultra HD.

Najwyższa technologia Bright Pro z state-of-the-art
Bright Pro może zwiększyć kontrast lokalnie do strumienia świetlnego, tak aby był dwa razy lepszy niż w standardowej technologii podświetlenia LED. Zapewnia realistyczne zdjęcia, wyraźniejsze, bardziej aksamitne poprzez głębokie czernie i niezwykły kontrast w warunkach dziennych lub wieczorowych. Nagrodzony Micro Dimming Premium dodatkowo optymalizuje kontrast dostarczając najgłębsze czernie i najjaśniejszą biel. Dokładnie analizuje każde zdjęcie i dostosowuje podświetlenie LED do 144 stref odpowiednio.

Bezprzewodowy subwoofer i starannie zaprojektowane głośniki dają świetny dźwięk
Aby zapewnić doskonałą jakość telewizji, telewizor Philips z serii 9800 jest wyposażony w wysokiej klasy subwoofer, który poprawia akustyczne wrażenia potężnego dźwięku przestrzennego. Bezprzewodowy subwoofer zapewnia żywe, naturalne i pełne dźwięki nawet gdy jest niewidoczny.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Nie da się tego ukryć , powrót do "starego":| dobrego Philipsa , a to dzięki powrotowi do bezpośredniego
podświetlenia Full LED .:-|
Na dodatek zupełnie nowy 4-stronny Ambilight przy obrzeżach telewizora :|.
No i oczywiście wielkość przekątnej ekranu 65 cali w sam raz do Ultra HD .
Ale to tylko moje , subiektywne zdanie .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

A.Be..

New member
5.200 €

Na stronach (angielskojęzycznych) obserwujących ceny, nie mają danych tego TV. Jedyne co znalazłem to, że ma być w sprzedaży pod koniec tego miesiąca, tylko w Europie w cenie 5.200 €. W termin nie wierzę, nie wyrobią się, a 5 tys. € bardziej wierzę niż w 4 tys. €, gdyż 18 tys. zł kosztują najdroższe 65” 4K Samsung i Sony. Byleby nasza poczciwa złotówka nie zdechła do tego czasu!
 

Alakir

New member
Możesz spać spokojnie.Będzie odtwarzał to co jest potrzebne.
Dokładnie, ten Android dla tv to duży krok naprzód, w zeszły weekend miałem okazję pobawić się trochę tymże modelem, menu działało płynnie, wszystko intuicyjnie rozmieszczone, baza aplikacji w GooglePlay przynajmniej ze 250 pozycji. A 4stronne ambilight - cóż, kwestia gustu, mi się podobało ;)
 
Do góry