Philips PFT 4112/12 Ktoś coś o nim słyszał?

kokosowy

New member
Hej.

Pytanie jak w tytule, znalazłem taki model w Euro rtv agd za 1399zł ale w necie nic nie mogę znaleźć na jego temat. Głównie interesowałby mnie input lag. Da się orientacyjnie określić to na podstawie innych modeli z danej serii? Ciekawi mnie też ta seria PFT bo też ciężko coś na jej temat znaleźć w necie.

Jakby ktoś był w stanie powiedzieć cokolwiek na temat tego tv to byłbym mega wdzięczny.
 

RafalBa

New member
Witam Serdecznie
Wyczytałem w specyfikacji że Philips PFT4112/12 obsługę nowy standard telewizji naziemnej DVB-T2 , czy ktoś może to zweryfikować? . Wyszukałem kanały, znalazł tylko 15, wcześniej było dużo więcej, większość nie działa ale to może za słaba antena. Z Telewizora korzysta starsza osoba.
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Witam Serdecznie
Wyczytałem w specyfikacji że Philips PFT4112/12 obsługę nowy standard telewizji naziemnej DVB-T2 , czy ktoś może to zweryfikować? . Wyszukałem kanały, znalazł tylko 15, wcześniej było dużo więcej, większość nie działa ale to może za słaba antena. Z Telewizora korzysta starsza osoba.

Cześć,
Jeżeli telewizor znalazł 15 kanałów, to jak najbardziej obsługuje DVB-T2.
Tak jak napisałeś, powodem jest zbyt słaby sygnał antenowy(wzmacniacz antenowy za max. 20 zł powinien rozwiązać sprawę).
No chyba, że TV jest blisko nadajnika i antena ma jeszcze wzmacniacz, to zbyt silny sygnał zakłuca odbiór.
Można również kupić dekoder, tak jak napisał kolega Kiki, wtedy od razu powinno wszystko działać (silniejsza głowica DVb-T2).
 

RafalBa

New member
Wg. strony https://www.philips.pl/c-p/43PFT411...telewizor-led-full-hd-z-digital-crystal-clear
ma obsługę DVB-T/T2/C .
Antena to siatka ze wzmacniaczem chyba 18W skierowana na nadajnik Siedlce Łosice, odległość przez zadrzewiony teren 47 km a antena jest na kominie drewnianego domu więc pewnie na wysokości ok 10 m.
Zamierzam kupić antenę kierunkową z regulowanym wzmacniaczem niektóre kanały strasznie rwą, wyżej anteny nie da się zamontować .
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Według tej ww strony ma DVB-T2 i kodek H.265 (chociaż tam gdzie tabelka dotyczącą odbioru brak jest wyszczególnionego kodeka H.265, ale wówczas telewizor powinien i tak znaleźć kanały, byłby głos bez obrazu) więc powinien odbierać telewizję naziemną. Zaktualizuj oprogramowanie w nim do najnowszego i sprawdź instalację antenową...
 
Ostatnia edycja:
Do góry