Philips pfl7656k wycofany?

euro01

New member
Wczoraj chciałem zobaczyć w akcji Philips 42PFL7656 i w Media Markt powiedziano, że brak na stanie i nie można go nawet zamówić do sklepu, bo w ich systemie komputerowym już nie ma możliwości zamówienia tego modelu. Poszukałem w necie i praktycznie jest już nie do dostania (brak w porównywarkach, sklepach itp.). Czyżby wycofywali całą linię modelu 7606 czy tylko 7656? Ten model (7656) na rynku jest chyba parę miesięcy (może pół roku), a już wycofują? Jakieś usterki czy inne względy?
 

89cold

New member
7606 jest jak najbardziej dostępny, natomiast seria 7656 jest/była serią wyłącznościową dla sieci media markt, więc jeśli oni nie mają to nigdzie indziej raczej nie znajdziesz.
 

PiotrasPl83

New member
Witam, jestem posiadaczem tego modelu i z pewnością nie był on wyłącznością dla MM ponieważ kupiłem go w Saturnie... A poza tym przynajmniej z moim nie ma najmniejszego problemu.. Pozdrawiam
 

ewoky

New member
7656 nadal są dostępne w MM w Wawie. Tylko, że niestety ceny są dość zawyżone bo 3399zł. W porównaniu do promocji jaką zrobił LG (2999zł za model 579s) wychodzi 400zł drożej.
 
Do góry