Philips PFL 6007K Brak obrazu (nowy tv)

SGhost

New member
Witam. Zakupilem wyzej wymieniony tv. Po podlaczeniu tv, niby sie wlacza, ambilight sie zalacza, ale nie ma obrazu, osd, czy czego kolwiek takjakby wyswietlacz byl martwy. Jest jakis knif kurcze, czy trafilem na 50% sprawny egz? Bo normlanie zeby wlaczenie tv mnie przeroslo to jakas paranoja :).
 

SGhost

New member
jakas opcja to jest, z tym, ze czy on z automatu poleci soft, bo widzac tylko ciemnosc ciezko kliknac jakis accept, czy cus.
 
Ostatnia edycja:

murzyn997

New member
Hmm, dwa razy aktualizowalem i nie pamietam:)raczej sam bedzie dzialal, ja wl tv z usb w srodku z wgranym softem to on sobie uruchomi,jak nic nie widac to odczekaj dla pewnosci z 20-30 minut po uruchomieniu tv z pendrivem
 
Ostatnia edycja:

SGhost

New member
Ten sam czas wzialem pod uwage, czytalem instrukcje wgrywania oprogramowania, rusza samo, potem trzeba wylaczyc i powienien sie sam wlaczyc, tak zrozumialem ;). Zaszkodzic sprawdzic nie zaszkodzi
 

murzyn997

New member
Sam to sie chyba nie wlaczy, ja wylaczylem z pilota a potem(jakies 2minuty) jeszcze calkiem z pradu, odczekalem minuty dwie i dopiero go wlaczylem
 

SGhost

New member
1 Remove all USB devices (such as Wi-Fi
adaptor) from the TV, then switch on the
TV.
2 Connect the USB fl ash drive to a USB
connector on the TV.
3 The software upgrade starts automatically.
The upgrade is complete when a
notifi cation message appears on screen.
4 Before you restart the TV, disconnect the
USB fl ash drive from the TV.
5 Press on the remote control — do not
press more than once.
6 The TV switches off, then back on again.
The upgrade is complete.

7 To prevent accidental updates to the TV
software, reconnect the USB fl ash drive to
your computer and delete autorun.upg.
 

SGhost

New member
zapytales czy dziala, wiec odpowiedzialem, ze w moim przekonaniu dziala. Ale co miales na mysli miedzy wierszami, to nie wiem. Rozwin moze swoje pytanie to chetnie napisze cos wiecej. Jest to w moim interesie, jakby nie bylo.

pisalem pw, ale cos mi przegladarka blokuje przekierowaia, dzisiaj za pozno na kombinowanie, ew prosil bym, zebys napisal mi ten nr, pogadac zawsze warto, czlowiek uczy sie cale zycie :)
 
Ostatnia edycja:

murzyn997

New member
Wybor zrodla nic mu nie pomoze bo nawet glowny napis philips sie nie pokazuje.
No i jak, wgrales softa? Masz nerwy, ja bym cala noc przesiedzial zeby wszystkie możliwości sprawdzic:)
 

SGhost

New member
Wiesz co, nie ma sie co denerwowac, to jest elektronika, zdarzaja sie buble, jak we wszystkim. Poprostu spytalem, czy moze jest jakis knif, nie wiem wygaszenie matrycy gdzies z pilota, czy ta cudowna lampka, ale wszystko to sprawdzilem wydaje mi sie. Matryca nie jest uszkodzona, ani nic, wyglada jakby byla wylaczona, po mimo, ze tv "dziala", no trudno strace kilka dni/tygodni na wymiane. Dzieki za chec pomocy.


no nic w pon bede dzwonil do philipsa. Ale jak macie jeszcze jakies pomysly to slucham.
 
Ostatnia edycja:

Tika

New member
Bez reklam
reklamuj w sklepie a nie w serwisie, TV świeżo kupiony ze sklepu więc sklep odpowiada w tym przypadku, niech dają nowy egzemplarz i tyle
 

SGhost

New member
W poniedzialek kolo 15 zadzwonilem do philipsa, niecale 24g pozniej byl czlowiek po sprzet. Serwis jest z Radomia, wiec kawalek. Wczoraj wieczorem sprawdzilem status naprawy. Naprawiono, wymiana ups. Zobaczymy kiedy przywioza, ale widac, ze dlugo nie powinienem czekac.
 
Do góry