Philips OLED854 lub OLED804

cinalski

New member
Witam,
Po przeczytaniu wielu wątków i porównaniu wielu telewizorów, wyłoniłem dla siebie zdecydowanych liderów do zakupu. Pytanie moje jest czym te telewizory się różnią? Rozmiar 65, cena 854 jest delikatnie wyższa... Dlaczego Philips? Powiem szczerze, że Ambilight mnie zaczarował :D Jakieś wskazówki co do ewentualnych ustawień? A może jakieś rady dlaczego nie ten model? Od razu mówię, że żadne TVN24 lub inne programy z paskami informacyjnymi będą na tym TV max kilka minut dziennie.
P.S. z góry przepraszam za lekko chaotyczny styl pisania.
Pozdrawiam:smile:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Różnią się tylko podstawką.
Model 854 ma podstawkę centralną, model 804 nogi boczne.
Cena jest dokładnie ta sama.
Jak będziesz niebieski, czyli zalogowany w Klubie HDTV :
http://www.hdtv.com.pl/forum/o-forum-i-serwisie/14168-klub-hdtv-com-pl.html#post104906
Masz w programie gdzie sam wybierasz ceny.
Podaj maila to CI wyślę cały program.
Różnica jest bardzo duża.
Ambilight wiele ludzi uszczęśliwia dodatkowo. Masz też więcej aplikacji , lepsze multiimedia , szybszy procesor P III
Jak będziesz niebieski, masz jeszcze pakiet gratisów.
W pakiecie masz kalibrację, wtyczki, sprawdzenie zafarbu, aktualizację , dostawę.
Przy zakupie dostaniesz dodatkową informację o zabezpieczeniach przed powidokami.
 

cinalski

New member
Różnią się tylko podstawką.
Model 854 ma podstawkę centralną, model 804 nogi boczne.
Cena jest dokładnie ta sama.
Jak będziesz niebieski, czyli zalogowany w Klubie HDTV :
http://www.hdtv.com.pl/forum/o-forum-i-serwisie/14168-klub-hdtv-com-pl.html#post104906
Masz w programie gdzie sam wybierasz ceny.
Podaj maila to CI wyślę cały program.
Różnica jest bardzo duża.
Ambilight wiele ludzi uszczęśliwia dodatkowo. Masz też więcej aplikacji , lepsze multiimedia , szybszy procesor P III
Jak będziesz niebieski, masz jeszcze pakiet gratisów.
W pakiecie masz kalibrację, wtyczki, sprawdzenie zafarbu, aktualizację , dostawę.
Przy zakupie dostaniesz dodatkową informację o zabezpieczeniach przed powidokami.
Napisałem na priv
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz info, tylko jak w Sony czy LG trzeba się speszyć bo się kończą.
Będą nowe model ale o 50% droższe.
 
Do góry