Philips OLED707 Telewizor OLED 4K Ultra HD: 48'', 55'' i 65'', DTS Play-Fi i Imax Enhanced.

Qsay

New member
dzisiaj po profesjonalnej kalibracji dowiedzialem sie ze moj oled 707 ma szczytowa jasnosc 670, calkiem niezle jak na najslabszy model roku 2022 (807 ma wg testow 720)
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Niedawno nabyłem 48 calowego OLEDa Philips 707. Czy ktoś ma ustawienia obrazu dla tego modelu ? Byłbym wdzięczny. Wielogodzinne ustawianie nie zadowoliło moich oczu.
Z góry dziękuję.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisz na PW dostaniesz info.
===================
Nowe modele są w specjalnej promocji w cenach nie wile droższych od serii 707 czy 807.
Są w programie gdzie sam(a) wybierasz ceny.
 

Vilge

New member
Czy ktoś w tym modelu próbował parować inny pilot z asystentem głosowym (oryginalny pilot nie ma tej funkcji) np. pilota z 807? Czytałem wątek o parowaniu takiego pilota ze starszym modelem tj. 706 i da się to zrobić przez wgranie dodatkowej apk, jak wygląda to w 707? Paruje się normalnie, przez wgrywanie apk czy zablokowali całkowicie możliwość parowania innych pilotów?
 

zamotex

New member
cześć

nabyłem niedawno to złoto oled55707/12, mam problem z dźwiękiem, co chwila występują zniekształcenia dźwięku, szczególnie przy rozmowach w studio, lub programach w których mówią, są to zakłócenia typu szumy, szmery niewyraźne słowo, nie jest to wina podłączenia przez hdmi gdyż takie same zakłócenia występują przy odtwarzaniu np treści z youtuba, nie są to zakłócenia ciągłe występują nieregularnie w zależności od odtwarzanych treści. i moje pytanie ten typ tak ma z dźwiękiem że jest wrażenie tych zniekształceń szumów, jeśli u was takich problemów brak to pomysły co może być nie tak, z ustawieniami dźwięku kombinowałem już na wszystkie sposoby, po podłączeniu pod kino domowe nie ma tych problemów, te szumy zakłócenia i zniekształcenia głosy występuj a tylkoz głośników tv, proszę o jakieś rady
 

klopdi

New member
Potrzebuję pomocy z modelem 707 , 55 cali. Mam ciągle wrażenie że film wygląda źle mimo wyłączenia uplynniaczy. W moim Sony LCD filmy pod tym względem wyglądają dużo lepiej. Ma ktoś konfigurację najlepsza do
  • filmów
  • sportu
  • konsoli

Nie po to kupiłem OLED aby oglądać filmy na starszym Sony LCD
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
OLEDy 707 nie mają pilotów z bluetooth i mikrofonem i nie sterują głosowo telewizora. Czy kupując pilota do TV serii 800 uzyskam sterowanie głosowe telewizora 707 ?
Ewidentnie mi przeszkadza brak takiego sterowania w telewizorze za niemałą kasę.
 
Do góry