Philips oficjalnie żegna się z 3d..

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jest potwierdzenie że tv z tego roku są pozbawione wsparcia 3d... także Ci co zamierzają kupić tv, a zależy im na 3d to muszą kupować tv z ubiegłego roku lub czekać na LG i Sony .. bo te firmy chyba będą mieć 3d - jeszcze w tym roku... Tylko Ci co mieli Philipsa i chcieli zamienić na Philipsa z tego roku, a mają w kolekcji troszkę filmów w 3d - co mają zrobić z tymi filmami ??? Dla wnuków zostawić ??? Nie wspomnę o kasie wydanej na te filmy... czy firma Philips i samsung pomyślała o tych wszystkich co mają takie filmy i wydali odpowiednią kasę żeby mieć w swoich kolekcjach domowych ? Raczej bo po co...
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja tez nie jestem zwolennikiem tej firmy - choć kiedyś lubiłem ... ale wiesz są ludzie którzy maja te tv i są zadowoleni i chcieliby np kupić w tym roku a tu taki prezent... od firmy... Teraz czekamy co zrobi Lg i Sony...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kiki powinieneś również o tym napisać w "niusach" na pierwszej stronie forum żeby ludzie byli świadomi - tak jak zrobiłeś to w przypadku samsunga..
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nigdy nie korzystałem z 3d w żadnych telewizorach . W modelach wyższych grało dobrze, problem był podobno w serii 6550 . A jaki masz telewizor ?
 

mik61

New member
Nigdy nie korzystałem z 3d w żadnych telewizorach . W modelach wyższych grało dobrze, problem był podobno w serii 6550 . A jaki masz telewizor ?

Problem dotyczy właśnie serii 6550 i właśnie obywatelHD dostał odpowiedz od menegera Philips że nie planują wydawać oprogramowania związanego z 3D
 
Ostatnia edycja:

nicraM_86

New member
Posiadam model PUS7150. Przy konwersji 2D -> 3D występuje straszny corsstalk. W sumie to nie korzystam z tej funkcji ale skoro telewizor ją posiada to powinna działać. Szczególnie jak płaci się za niego 4K. Najbardziej denerwuje mnie natomiast to, że musze wyłączać 2-4 razy dziennie telewizor z prądu żeby go w ogóle uruchomić...
 

flappyduck

New member
Jest potwierdzenie że tv z tego roku są pozbawione wsparcia 3d... także Ci co zamierzają kupić tv, a zależy im na 3d to muszą kupować tv z ubiegłego roku lub czekać na LG i Sony .. bo te firmy chyba będą mieć 3d - jeszcze w tym roku... Tylko Ci co mieli Philipsa i chcieli zamienić na Philipsa z tego roku, a mają w kolekcji troszkę filmów w 3d - co mają zrobić z tymi filmami ??? Dla wnuków zostawić ??? Nie wspomnę o kasie wydanej na te filmy... czy firma Philips i samsung pomyślała o tych wszystkich co mają takie filmy i wydali odpowiednią kasę żeby mieć w swoich kolekcjach domowych ? Raczej bo po co...

Tak obserwuje forum od dłuższego czasu i zastanawiam się czemu służą Twoje posty..
 
Do góry