Philips modele TV w 2014

mexik

New member
a wiecie kiedy mozna spodziewac sie 24PHK5619. Nic nie moge znalezc na jego temat a mysle ze jako 5 bedzie z ambilightem i intertnetem. Na razie dostepne sa 4109 z tego roku ale wole poczekac na cos fajniejszego. Podobno 200Hz pewnie na matrycy 100
 

accu

New member
Bez reklam
18 marca będzie dniem oficjalnego lansowania nowych tv

Witam uprzejmie,

Tak , W Hamburgu 19 marca 2014 r . firma TP Vision przedstawi telewizory z logo Philips , modele na rok 2014 między innymi
z Local Dimming Backlight . Czyżby niektóre telewizory Ultra HD z serii xxPUS9xx9 będą miały, bezpośrednie tylne podświetlenie matrycy ? Dobrze , żeby tak było .



Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

adamo_

New member
Bez reklam
jako jedyny sensowny z 3 stronnym Ambi. i ma go nie być.... z tego co widać w specyfikacji odpowiednik 7008 ale bez kamery. Dziwna polityka Philips-a nowe modele okrojone w stosunku do roku 2013. Ciekawe jak ich awaryjność.

jak by był to bym z chęcią kupił, ew sony 50 kdl-w829b wybiorę.



-
 
Ostatnia edycja:

guzior79

New member
Długo zastanawiałem się jaki telewizor wybrać i wybór padł na Philips 42PFL7008 niestety nie zdążyłem go kupić bo go już nie ma :( a teraz będę miał znów problem jaki model wybrać


uuu...
W takim razie który będzie najbliższym odpowiednikiem PFL7008 ?

dobre pytanie
 

jenson

Banned
Poszukałem,poszperałem i chyba znalazłem - 42PFK7509. Gdzieś na jakieś stronie zagranicznej cena około 1050 euro.:bober:

Tak szperałeś, a gdybyś***spojrzał na poprzednią stronę to zauważyłbyś, że ten model nie będzie dostępny w Polsce, przynajmniej póki co nie ma tego w planach.
 

guzior79

New member
Gdzie ty mieszkasz, że go nie ma? U mnie w mieście stoi w euro rtv agd



Zamówiłem go w rtv euro agd w Kluczborku, czekałem 3 tygodnie i nie doczekałem się za to dostałem informacje że już go nie kupię bo ich po prostu nie ma. Dzwoniłem też po innych sklepach i dostawałem taką samą informację. Teraz już sobie poczekam na nowe modele i na pewno coś wybiorę.
 

JonQ

New member
Na stronie Philipsa (PL) pojawił się 47PFK7509/12
czy to oznacza że seria PFK7509 jednak pojawi się na polskim rynku ?
 

adamo_

New member
Bez reklam
no to wiadomo już co będzie. czekamy zatem na test i cenę. z różnic istotnych pomiędzy 7008 to brak kamery i + 800hz, reszta to szczegóły. Byle by soft działał poprawnie.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Czas oczekiwania na prezentację nowych modeli telewizorów Tp Vision z logo Philips linii 2014 r. dobiega powoli do końca.
Już o godzinie 16:00 w dniu 18 marca 2014 r. powinno być wiadomo co i jak .

www.ce-markt.de/assets/1-philips.pdf

Model Philips 65PUS9xx9 w Ultra HD , czy z Local Dimming LED tj. tylnym , bezpośrednim podświetleniem matrycy fotodiodami LED ?




Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Ostatnia edycja:
Do góry