Philips LED TV PUS8804, 50 '', 55 '' i 65 '', HDR Dolby Vision / HDR10 + dźwięk z soundbara 2.1 i Android Pie 9.0, Smart TV.

Harpo

New member
2. Czy można podłączyć PS4 tak aby po jej włączeniu tv sam przełączał się na odpowiednie HDMI gdzie podłączona jest konsola? Tak samo po wyłączeniu PS4 TV wracał do HDMI gdzie podłączony jest dekoder z telewizją kablową? Tak bynajmniej wcześniej działało mi na TV od Sony.

Telewizor powinien sam włączyć obraz z hdmi na którym jest sygnał, więc jeśli będziesz miał włączony dekoder to nie zmieni ci na PS-a.[/QUOTE]
Tak, wszystkie wejścia HDMI są typu "ARC" więc z obustronną komunikacją.
Przy włączonym TC jak wybieram źródło PS4 - konsola się od razu włącza. Odwrotnie również działa.
 

kufel1

New member
aktualizacja

pojawiła się aktualizacja dla naszych tv:

version:001.004.100.000, zip plik , 1.1 GB, opublikowane 2 lipca 2020

TPM191E _ 001.004.100.000 – Date: 2020/07/01
- Improvements for Google Chromecast
- Improvements for DemoMe
- Support for PTA 2.0
- Improvements for audio in B&W models
- Improvements for PVR
- Improvements for WIFI
- DolbyAtmos improvements
- Improvements for residual image clearing
- Many more minor improvements

instalowaliście?
są jakieś "odczuwalne" tzn widoczne ulepszenia?
pozdrawiam!
 

tomasov

New member
Telewizor powinien sam włączyć obraz z hdmi na którym jest sygnał, więc jeśli będziesz miał włączony dekoder to nie zmieni ci na PS-a.
Tak, wszystkie wejścia HDMI są typu "ARC" więc z obustronną komunikacją.
Przy włączonym TC jak wybieram źródło PS4 - konsola się od razu włącza. Odwrotnie również działa.[/QUOTE]

Co to jest TC? Przy okazji dlaczego jak oglądam TV dość cicho i wywołam asystenta google to odpowiada na tyle głośno że wszystkich w domu budzi ? :) da się to jakoś ustawić?

i jeszcze jedno. Czy można włączyć dźwięk dla menu/ustawienia podczas przechodzenia po poszczególnych opcjach czy może TV jest w tej kwestii niemy? :)
 
Ostatnia edycja:

williamUM

New member
Po ostatniej aktualizacji oprogramowania pilota przestała działać klawiatura ja odwrocie, po dniu pojawił się komunikat o konieczności wymiany baterii to je wymieniłem i w tym momencie przestały działać przyciski OK i PAIR, reszta działa. Jakoś steruje tv apka w telefonie i w ustawieniach nawet nie można wyświetlić wersji oprogramowania pilota tylko sprawować ponownie tylko właśnie w pilocie nie działa ten przycisk PAIR i nic nie mogę z tym zrobić. Jakieś rady jak rozwiązać problem?
 

last_chance

New member
Czy ktoś z posiadaczy 55PUS8804 ma problem z włączaniem z pilota? Czasami zdarza się że nie reaguje, dopóki na chwilę nie odłącze z pradu
 

janunio

New member
Bez reklam
Często baterie kiedy słabną to mogą być problemy. Teraz na rynku są nowe bateria Philipsa. Niebieskie Ultra Alkaline.
 

areq1987

New member
Działa na tym tv iptv? A jeśli tak to czy pasek na kanałach informacyjnych np TVN24 przesuwa się płynnie jak na kablówce bez lekkiego haczenia? Dużo telewizorów. Androidem ma ten problem.

Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
 

Ledoke

New member
Czy ta promocja na 10 flimów z rakutentv już się w Polsce skończyła? Jak na nią wchodzę ze strony philipsa to jest tylko po holendersku

Nvm, ślepy jestem, przeszło koło nosa ; (
 
Ostatnia edycja:

williamUM

New member
Problem z pilotem zgłosiłem do serwisu. Najpierw otrzymałem krótka instrukcję dot. Parowania pilota, ale nie pomogło. Od ręki wysłali nowy pilot, starego nawet nie musiałem oddawać.

Iptv działa na tym tv elegancko. Próbowałem na SSIPTV i Tivimate, oba sprawują się elegancko. Kwestia tylko które menu bardziej się spodoba.


Edit: Jako zdjęcie daje porównanie pilotów. Po lewej oryginał, który miałem z tv, po prawej który przesłali z serwisu. Zdecydowanie czytelność na plus.


https://ibb.co/PhmR4B0



https://ibb.co/6PbTcT1
 
Ostatnia edycja:

adamdwrski

New member
Cześć! Chciałbym kupić do tego tv dwie pary słuchawek bluetooth tak, aby mogły być sparowane jednocześnie. Jak to zrobić? Muszę mieć jakiś nadajnik? Jakich modeli słuchawek szukać? :)
 
Do góry