Philips LED czy Philips LCD

ruszko1

New member
Witam serdecznie

Mam nie lada problem z wyborem tv do pokoju o wymiarach 5x5 z czego odległość do tv będzie coś kolo 4m, raczej jasnego ponieważ jest okno balkonowe a rolety są bezowe. Kwota jaka dysponuje jest niestety bardzo skromna bo max co mogę wydać to około 2500zl a na dodatek chciałbym uzyskać jak najbardziej zadowalający mnie obraz, dźwięk,input lag. Moj wybór padł w pierwszej kolejności na model
Philips 47PFL4606H ale po dokładnym przeczesaniu internetu okazało sie ze ma input lag rzędu 130ms co w przypadku zapalonego gracza jakim jestem:) raczej go dyskwalifikuje. Drugim tv juz niestety tylko 40" jest Philips 40PFL6606H/12 ale nie do końca jestem przekonany czy ten rozmiar nie zniknie w tym pokoju.
Teraz może podam konkrety co miałbym na nim robic :) Głownie chodzi o obraz(na razie kablówka ale docelowo "eNka") i dźwięk aby nie byl tragiczny(wiem ze za ta cenę muszę isc gdzieś na kompromis) no i także chciałbym pograć na PS3 z uśmiechem na twarzy a nie ze zdziwieniem jak sie obraz rozmywa podczas szybkich akcji.

Przepraszam jeśli nie trzymam ogólnie przyjętej formy pisania postu ale jestem nowy i nie bardzo umiał bym się technicznie wypowiadać. Może macie jakieś inne propozycje w tym przedziale i o takich kryteriach.

Pozdrawiam Krzysztof

znalazłem jeszcze takie modele ktore byc moze jestescie mi w stanie polecic (budżet się lekko rozrósł)
TOSHIBA 40TL838G
Sony KDL-40EX720
 
Ostatnia edycja:

gejszayoku

New member
Do Kikiego

Mam wielką prośbę do Kikiego

Szukam TV głównie do komputera teksty,internet,zdjęcia,filmy i czasami gry oraz telewizja z naziemnej cyfrowej.

Tv na ścianie przy oknie z lewej strony od zachodu, o tej porze roku słońce wpada do pokoju między 17.30 a 20.00 (roleta).
Uchwyt regulowany w pełnym zakresie, więc w razie czego można przestawiać w dogodniejsze położenie.
Odległość przy pracy 1.2-1.4m , filmy 2.20-2.60m.

Najbardziej zależy mi na: czytelności czcionek, "czerni" (częściej wieczór-noc, niż dzień).

Niski input lag i dobre odwzorowanie kolorów oraz "poprawność" wyświetlania przy dynamicznych scenach.

Aktualnie biorę pod uwagę dwa modele :
Philips 46PFL5507K
i
Panasonic TX-L47ET5E

Który z nich będzie lepszy dla moich potrzeb ?
Może jakiś inny, co polecasz przekątne między 42-47" ?

Z góry dziękuję, za wyczerpującą odpowiedź.

Pozdrawiam

Krzysztof
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czytelność czcionek jest podobna.
Czerń lepsza w Philipsie.
Do jakiej kwoty max zakup ?
 
Do góry