Philips - jaki wybrać Do 2500zł

matty4

New member
Witam, przymierzam się do kupna nowego TV - interesuje mni philips i tutaj pytanie, jaki model wybrać. Obecnie posiadam TCL 49 cali z androidem ( minus wlacza się strasznie długo), teraz chciałbym raczej zwykly smart.
Telewizor będzie służył do oglądania Yt/netflix/twitch oraz przesyłania z komputera/telefonu obrazu np z cda.


Budżet 2500 zł , chciałbym tv 50 cali + i najlepiej 3xambilight , również rozważę inne marki TV, ale najbardziej chciałbym sprawdzić philipsa.
z góry dziekuje za pomoc, pozdrawiam :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zdecydowanie Philips 50PUS8804 !
Zdecydowanie !
Masz go w pakiecie dla niebieskich członków forum z pakietem gratisów dodatkowo
 

matty4

New member
Zdecydowanie Philips 50PUS8804 !
Zdecydowanie !
Masz go w pakiecie dla niebieskich członków forum z pakietem gratisów dodatkowo




A jak wygląda sytuacja z androidem w tym tv, głównie chodzi mi o czas włączania TV ( w TCL jest dość długi czas oczekiwania na włączenie TV co mnie lekko irytowało)


ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat Philips 55PUS7334/12 ALBO TEŻ 58pus7304/12 lecz ten drugi lekko przekracza mój budżet
 

omnia

New member
Jednak w 8804 masz lepszą jakosć dźwięku oraz obraz. Myślę, że tak jak kiki pisze nie warto się zastanawiać i jeśli wiesz, że Philips to Philips.
 

matty4

New member
chłopaki, generalnie wpadły mi w oko 3 modele prosiłbym o opinie na ich temat oraz w którego bardziej celować

50pus7334 ( matryca VA)

55pus7334 ( matryca IPS)

58pus 7304 (matryca VA) trochę przekraczający mój budżet, ale może coś się ogarnie

Najbardziej przypadł mi do gustu ten 55 cali, ale martwi mnie matryca IPS ( wcześniejsze tv na matrycach VA )

Czy odczuję różnicę między matrycami VA a IPS , pokój umiarkowanie oświetlony, a jak już słońce wali to odpalam tryb jaskiniowca i rolety na dół, preferuje oglądanie wieczorami.

z góry dziekuje za pomoc.
 

agricola

New member
Jednak przy takiej odległości polecam Ci te 58 cali - i bardzo dobre wyposażenie, matryca VA, no i wszystkie zalety Philipsa i modelu 50PUS7304. Philips 50PUS8804 - bardzo dobry telewizor, ale jednak tylko 50 calowy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz na matryca VA - Qled TV 55C715.Wykorzystaj dodatkowo Cash Back 450 zł i masz super cenę dla niebieskich.
Kończy się Cash Back, naprawdę trzeba się śpieszyć.
 
Ostatnia edycja:
Do góry