Philips HTS3115 - napisy w DivX

hrodobert

New member
Witam!
Problem dotyczy napisów w filmach DivX.
1. Płyta CD - jeden plik .avi, jeden plik .txt. oba pliki maja ta sama nazwe.
Przy niektórych płytach tekst jest wyswietlany a przy innych nie i nie ma sily aby sie wyswietlał. Ta sama płyta w komputerze bez problemu jest odtwarzana z tekstem.

2. Czy jest mozliwosc zmiany wielkosci czcionki w napisach?

Jesli ktos zna odpowiedzi na te pytania to byłbym bardzo wdzieczny.

pozdrawiam
 

Lukasmnvb

New member
Mam zamiar kupic to kino i z tego co sie dowiedziałem na forum i osobiscie to powinno czytac wszystkie napisy.Ale jesli nie czyta to juz sam nie wiem ,mozliwe ze to jest wina softu.:/ ..
 

VooDooK

New member
Witam
Mam to kino i nie spotkałem się z wyżej wymienionym problemem.
Wadą kina, że nie czyta polskiej czcionki. Problem wyeliminowałem robiąc napisy w srt. Coprawda nie ma ogonków, ale człowiek czytając i tak nie zwraca na to uwagi. Wejście USB niestety nie wykrywa odtwarzacza creativa :( Jednak ogólnie pozytywna opinia na temat 3115. Czyta dużą ilość divx.

PS Nie ma możliwości zmiany wielkości czcionki.
 

pandzik

Member
Bez reklam
VooDooK napisał:
Witam
Mam to kino i nie spotkałem się z wyżej wymienionym problemem.
Wadą kina, że nie czyta polskiej czcionki. Problem wyeliminowałem robiąc napisy w srt. Coprawda nie ma ogonków, ale człowiek czytając i tak nie zwraca na to uwagi. Wejście USB niestety nie wykrywa odtwarzacza creativa :( Jednak ogólnie pozytywna opinia na temat 3115. Czyta dużą ilość divx.
PS Nie ma możliwości zmiany wielkości czcionki.

Kino czyta polską czcionkę. Przynajmniej mój model, kupiony w listopadzie.
Zresztą czyta wszystkie pliki z tekstem, choć sprzedawca ostrzegał, że mogą być kłopoty z txt.

To samo z plikami divx. Czyta wszystko. Trzeba tylko pamietać o sprawdzeniu (i w razie potrzeby rozkodowaniu) filmu programem MPEG4Modifier. Bez tego jakies 30% filmów lekko skacze podczas wyswietlania.
Ale to nie wina odtwarzacza.

Rozmiaru czcionki nie można faktycznie zmienić. Szkoda.

Przestrzegam przed zmianą softu na ten dostepny na stronie Philipsa.
Na zagranicznym forum wyczytałem, że zamiast polskiej czcionki wyswietla cyrylicę. Czy cos w tym stylu.
;)
 

grzegor

New member
Odtwarza napisy po polsku po zmienie w ustawieniach ze standardowych na inne. A co do tego ze nie wyswietlaja ci sie napisy to trzeba je chyba wlaczyc przyciskiem na pilocie.
 
Do góry