Philips HTL5140B czy?

muszyna2

New member
Witam, właśnie jestem na etapie wymiany swojego kina na soundbar. Głównym powodem było to że po przeprowadzce przeszkadzały mi głośniki a głównie słuchałem tv i radia. I teraz mam pytanie. Czy w kwocie 1000 zł htl5140 będzie wystarczającą opcją do przede wszystkim do tv, radia, filmów(mkv) i muzyki raczej flac i mp3. Boję się trochę wpaść w spirale ceny, szczerze nie wiem ile musiał bym dołożyć żeby usłyszeć coś więcej niż to co daje philips 5140. I tu pytanie do znawców kombinować czy śmiało brać philipsa? Z góry dziękuje za podpowiedzi. Pozdrawiam
 

muszyna2

New member
Właśnie byłem zaskoczony że taki grajek za 400 zł daje sobie radę :) Myślałem jeszcze nad jbl sb400 albo z waszych testów philips 9100 tylko to już właśnie zaczyna się taka spirala cenowa a chyba jednak chciał bym się zamknąć w tysiącu. Nic podumam jeszcze parę dni i zobaczymy.
 

matixxxx

New member
Ja też właśnie zastanawiam się nad Philips HTL5140B. Widziałem na własne oczy i subwoofer jest dość duży cięzki, wiec powinien zagrać ok.
Ja chce przez niego posłuchać tv i jakiejś muzyki w salonie 25m3. Lubie też radio i tu mam problem bo jak kupie Blue-ray to nie będe miał nigdzie radia a kupować 4-ty sprzęt jaki ma sens i mam dylemat. Myślałem jeszcze nad wieżyczką Denon RDC-M39 ale mam dylemat co lepiej zagra.
 

szybal

Banned
Witam mam Htl5140b i wszystko gra bardzo fajnie
Dobry bas jak za tą cenę .Podłaczony przez kabel optyczny do tv .
Jedyny i największy problem to brak efektu przestrzennego testowałem wszystkie dostępne ustawienia i nic.
Czy ktoś ma podobne odczucia albo pomysł co może być przyczyną?
 
Do góry