Philips HMP3000

Jarek882

New member
wysłałem na gwarancje poneiwaz zaczelo cos w dysku strzelac posiadał bad sectory i ostatnio w ogole nawet nie chciało go wykryc pod windowsem..
 
No własnie dzis ogladam film z kamery 25 klatek avchd m2ts i jakos nie płynnie chodzi.Podłaczyłem przez dysk wd 1 tera jak i pod pena i karte sd .Oczywiscie mam najnowszy soft
Macie jakieś sugestie?
 
Ostatnia edycja:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
dokładnie ja też nie mogłem tego na początku ogarnąć i cięło mi przy 2012 i byłem załamany tym playerem, ale wystarczyło ustawić 1080P 50Hz i śmigało
 

Slawko1

New member
Bez reklam
Standardowo polecam ustawić na 1080P 50Hz
plus opcje 1080 24HZ Wł,
Wtedy filmy co maja 25 kl/s działają dobrze i te co mają 23,976 kl/s
też dobrze bo się automatycznie player przełącza na 1080P 24Hz

Koncerty lubią mieć 30 kl/s wtedy ręcznie trzeba przestawić na 1080P 60Hz

Tryb AUTO jest niedopracowany, filmy co maja 25k/s są puszczane w 1080P 60Hz,
co przyspiesza odtwarzania lub nie zapewnienia idealnej płynności
obrazu, wiec nie polecam ustawienia auto.
 
Ostatnia edycja:

zgred

Member
Witam ponownie.

Na wstępie powiem jedno - NIGDY WIĘCEJ FIRMY PHILIPS!
Nie dość, że TV okazał się hmmmmm..... niedorobiony, to teraz jeszcze z tym playerem mam poważne problemy...

Playera kupiłem ok. tydzień temu.
Na początku wszystko wydawało się w porządku, obejrzałem 1-2 filmy, ale kiedy próbowałem dzisiaj odtworzyć jakiś plik podczas przeglądania listy plików, player się zawiesił i ekran zmienił kolor na fioletowy.
Nie można wyłączyć go z pilota, trzeba odłączyć od zasilania.

Zaktualizowałem firmware do najnowszej wersji, ale to nie pomogło.

Odtwarzacz się zawiesza zarówno na dysku 640 GB i 8 pendrivie GB.

Czy ktoś napotkał podobny problem?
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Ja akurat mam ten odtwarzacz kupiłem w maju 2012r i jak na razie nic się nie dzieje ,tylko że do tej pory używałem go kilka razy .Nie mam dysku ,próbowałem z kartą pamięci Toshiba 16gb i pendrivem Kingston 8 gb i działa ,jak pamiętam to tylko raz mi się zawiesił .Pobrałem ostatnią aktualizację mam takie wrażenie że odtwarzacz jest bardziej stabilny ....ale po uruchomieniu na ekranie pojawia się komunikat że nośnik nie może być odtworzony ,po kilku sekundach komunikat znika samoczynnie i odtwarza bez problemu (to się stało po pobraniu ostatniej aktualizacji) .Dalej są problemy z plikami MOV mi się nie udało odtworzyć żadnego !
 

blue_voyager

New member
Dla zainteresowanych, w Tesco ten model znalazł się w wyprzedaży -75%. Kupiłem go za 69,40. Mimo, że mam inny player, to w tej cenie aż żal było nie wziąć :) Będzie rezerwa.
 

blue_voyager

New member
Może nie w każdym, Tesco mieli. To była wyprzedaż, jak mieli to wyprzedawali, jak nie to nie. W moim Tesco mieli w sumie 3 sztuki.
Tak na marginesie było więcej ciekawych fantów np. Pendrive 4 Gb za 7,50. Ale na to już się nie załapałem.
 

Jackiller

New member
...No niestety, ale z "g" bata nie ukręci
Żeby nie wiem jak kombinował parametrami HDMIout, to filmy
AVCHD 1080 50/60p nie odtwarzają się płynnie. Źródła filmów to aparaty Panasonic TZ30 (50p) oraz Panasonic LX7 (60p)
To zapewne Realtek 1055 500Mhz nie daje rady.
Nawiązując do pytania z innego wątku, ciekawe czy ten sam chipset siedzi w serii 5000 i 7000 ??
PZDR
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
dziś ten odtwarzacz mnie dobił. Tak jak nie miałem z nim zbytnio problemów. To dziś nie poradził sobie z filmem
300.Rise.Of.An.Empire.2014.1080p.BluRay.DTS-HD.MA.7.1.x264-LEGi0N 12.91 GB
Stale przycinało, myślałem że może wina TV albo ampli, ale odpalając film z tego samego dysku bezpośrednio po USB w TV film chodzi płynnie, odtwarzacz podpiąłem po HDMI bezpośrednio pod TV i tnie czyli ampli odpada. Odtwarzacz nie daje rady z tym filmem, i czasami na innych filmach toż coś trochę przycięło. Trzeba jak najszybciej się z nim rozstać heh
 
Do góry