Philips Fidelio SoundHub HTS9221 [Kino domowe 2.1]

largoon

New member
Witam serdecznie:)

Proszę wszystkich, którzy mieli organoleptyczny kontakt z tym zestawem kina domowego o wszelkie możliwe sugestie i opinie. Planuję zakup zestawu 2.1 z odtwarzaczem Blu-ray i radiem oraz dobrej jakości niewielkimi głośnikami do salonu [35m2]. Ten Philips wydaje mi się dobrym wyborem, nie miałem jednak okazji zobaczyć, ani tym bardziej posłuchać tego zestawu na żywo.

Może ktoś posiada informację, gdzie w Warszawie można spotkać go "na żywo"? Niestety obecnie zestaw ten jest dostępny niemal wyłącznie poprzez zamówienia internetowe.

Poniżej podaję odnośniki do testów - możliwe, że będzie to pomocne dla innych zainteresowanych:

Philips - Soundhub Theater HTS9221 - Zestawy kina domowego - Testy sprztu audio

test HTS 9241 [wersja kolorystyczna - biała]: Kino domowe Philips HTS 9241 i telewizor 42PDL7906 - recenzja - RTV - Audio - Trochetechniki.pl

•• Test | mini zestawów kina domowego z Blu-ray 2011 | test, recenzja - kino domowe z Blu-ray | porównanie zestawów kina domowego - Philips HTS9221, Sony BDV-L600, Samsung HT-D7100, LG FX166

Google TBumacz

Recenzija [Blu-ray 3D kućno kino]: Philips SoundHub HTS9221 | HD Televizija - HDTV eZine

materiał video: Philips 9000 Smart LED TV & Philips SoundHub 9000 - YouTube

Dane techniczne: http://download.p4c.philips.com/files/h/hts9221_12/hts9221_12_pss_pol.pdf

HTS9221_12-IMS-global
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten sprzęt gra bardzo dobrze. Ale sprawdź Harmana
JBL
http://www.on-off-on***/private/on-off-on/shop_load/12/BDS_370W.jpg

Ten gra rewelacyjnie , mamy wystawione na wielkiej hali i gra nie "możebnie".
 

largoon

New member
Dzięki Kiki za odpowiedź.

Co do harmana, to nie powiem - kawał porządnego sprzętu. Podoba mi się ten mały niskotonowy potworek oddziaływujący na podłogę:) Nie wiem jak moi sąsiedzi, ale ja jestem na "tak".

Nie bardzo podchodzi mi cena. Na chwilę obecną to prawie 2x HTS9221. Zastanawiam się czy różnica w jakości między tymi sprzętami jest warta wysupłania większej sumy?

W zakupach muszę uwzględnić jeszcze tv. Prawdopodobnie Samsung 46ES8000 [Specyficzna wolna przestrzeń w zakupionym przeze mnie nowoczesnym meblu ogranicza mnie niemiłosiernie - niepełne 106 cm]. Jak widać ta cienka ramka to jedyne wyjście na upragnione 46 cali. Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale udało by się jeszcze wcisnąć 47LM960V, ale to już gwałt na portfelu.

Wracając do tematu, napisz Kiki proszę - czy warto się "zabijać". Wiem, że mogę wziąć mniej cali, ale tu chyba nie pójdę na kompromis [moje dzieciaki już na mnie krzywo patrzą gdy to piszę:grin:].

Dodam, że sprzęt ma być takim 2 w 1 [kino domowe + system do muzy].
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W tym systemie ten Harman naprawdę robi wrażenie. Jest w kolorze białym i czarnym. Co do telewizora to nie znam warunków w mieszkaniu ale to temat na inny wątek.
 
Do góry