Philips Fidelio e5 wieszaki + centralny głośnik?

Vallhalen

New member
Kłaniam się szanownemu gronu. Posiadam wspomniany model jakiś czas i w związku z tym urodziły mi się dwa pytania, jakby ktoś znał odpowiedzi to będę wdzięczny:

1. Po bokach telewizora mam dokładnie tyle miejsca na ścianie że głośniki mieszczą się z boków- wpadłem na pomysł żeby je podwiesić po pierwsze dzieciaki mi ich dzięki temu nie zrzucą a po drugie, może by to nawet dość fajnie wyglądało jakby wisiały zamiast stać. - czy wiecie w jaki sposób mógłbym je podwiesić- najprostsze rozwiązanie to półeczki po bokach, ale czy jest jakieś inne? Np wieszaki jak do "bidonu" w które wlazłyby głośniki?

2. Ten zestaw głośników mimo tego, że grają dla mnie ok ma zasadniczą wadę. W trakcie oglądania filmów wieczorem (jak młodzież śpi), muszę zrobić głośniki bardzo głośno żeby usłyszeć dialogi. A wtedy dowolny wybuch budzi wszystkich w chałupie i jest afera ;) Czy macie pomysł w jaki sposób mógłbym dostawić jakiś centralny głośnik, który by trochę zestaw uzupełnił? coś centralnego na bluetooth? A może taka operacja w ogóle nie jest możliwa? Jak to widzicie?
Nie chce się pozbywać tego zestawu bo dostałem go w spadku i świetnie spełnia swoją rolę tylko ten jeden mankament mnie dręczy ciut i pomyślałem, że możecie znać odpowiedź :)

PS: nie zorientowałem się, że to mój pierwszy post po tylu latach- witajcie zatem ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry