Philips Fidelio B95/10

bartolini9

New member
Cześć,

Czy ktoś może testował już ten soundbar? Czy warto w tej półce cenowej ok 3500 zł ?
Nie za dużo informacji mogę znaleźć o soundbarach B95 oraz B97, ale dość często pojawiają się informacje (również wobec innych modeli soundbarow od Philipsa) o możliwych trzaskach, brzęczeniach na niskim volumie, szumach na subwooferze oraz to że nie zapamiętują ustawień dźwiękowych i po restarcie należy robić to ponownie (gdzieś pojawiła się informacja że Philips wie o problemie w swoich soundbarach ale czy coś już udało się naprawić poprzez aktualizację to nie mam pojęcia).

Będę wdzięczny za info.
 

bartolini9

New member
Na razie dostępne było na Polskę 20 szt i trafiły do Euro RTV.
Czekamy na dostawę.

Kiki, przetestowaliście może tego Fidelio B95 ? Na zagranicznych forach krążą plotki, że po ostatniej aktualizacji firmware ustało trzeszczenie suba, nie wiem jak z zapamiętywaniem ustawień.

Ktoś coś?
 

ondro1975

New member
Mam b97 od kilku dni..Mocno się zastanawiam czy nie oddać...albo mam coś z uszami albo dźwięk z tego soundbara powoduje ze bolą mnie uszy. Jesli chodzi o jakość dzwieku - do xboxa sie nadaje, filmy tez fajnie brzmia...ogladanie TV - mam z tym problem , brzmi bardzo (
'surrondowo")..do tego trzeba bas mocno zmniejszac bo buczy woofer. Moze to kwestia softu...narazie jestem w zawieszeniu i nie potrafie odpowiedzic czy to dobry wybor czy zly....wczesniej mialem Yamahe 2700, chcialem cos co ma dodatkowe głosniki stad wymiana na Philipsa...
 

bartolini9

New member
Mam b97 od kilku dni..Mocno się zastanawiam czy nie oddać...albo mam coś z uszami albo dźwięk z tego soundbara powoduje ze bolą mnie uszy. Jesli chodzi o jakość dzwieku - do xboxa sie nadaje, filmy tez fajnie brzmia...ogladanie TV - mam z tym problem , brzmi bardzo (
'surrondowo")..do tego trzeba bas mocno zmniejszac bo buczy woofer. Moze to kwestia softu...narazie jestem w zawieszeniu i nie potrafie odpowiedzic czy to dobry wybor czy zly....wczesniej mialem Yamahe 2700, chcialem cos co ma dodatkowe głosniki stad wymiana na Philipsa...

Gdzieś tutaj ktoś wstawiał post z linkiem do firmware'u który likwiduje buczenie suba:
https://www.avforums.com/threads/news-philips-launches-fidelio-b95-and-b97-soundbars.2311405/page-16

Może u Ciebie też ten problem się rozwiąże.
 
Do góry