Philips Dvdr5570h

krz123

New member
Mam N-box recordera i szukam urządzenia, które umożliwi mi łatwe zrzucenie filmu na zewnętrzny nośnik (oczywiście w SD - o HD lepiej zapomnieć). Moim pierwszym pomysłem było urządzenie N100 firmy EMTEC - niestety nigdzie nie mogę znaleźć opisu do tego urządzenia (np. jakości czy rozdzielczości). Martwi mnie również brak możliwości zgrywania sygnału RGB. Ponieważ przy okazji wymiany sprzętu będę wymieniał także DVD moją uwagę zwróciły nagrywarki DVD. Na forum przeczytałem bogaty wątek dotyczący DMR-EH58. Dla mnie największą wadą tego urządzenia jest brak możliwości zgrywania avi na HD i odwrotnie (z USB). Równocześnie dotarłem do opisu PHILIPS DVDR5570H. Ma wszystko - zgrywać można we wszystkie strony za wyjątkiem nagrań - te można zgrać wyłącznie na DVD :( - mówi się trudno. Co myślicie o tym PHILIPSie? Panasoniki są chwalone za wysoką jakość odtwarzanego materiału DVD (upscaling), a jak jest z tym PHILIPSem? Może ktoś ma ten model i napisze kilka uwag. Chętnie wysłucham także uwag posiadaczy trochę starszego sprzędu PHILIPSa.
Oczywiście, jeśli ktoś zna parametry EMTEC N100 to będę bardzo wdzięczny. Oczekuję także uwag o innym tego typu sprzęcie - nagrywarka DVD to tylko jeden z moich pomysłów - mam nagrywarkę w N, planuję zakup LCD SAMSUNGA, który odtwarza filmy z divx z klucza USB, a dobry odtwarzacz DVD kosztuje 300 zł.
 
Do góry