Philips DLED 9206 z odświeżaniem 100 Hz na rok 2021

strzala

Member
Zatem sugerujesz, że te sprzedawane obecnie egzemplarze z tabliczkami informującymi o tegorocznej dacie produkcji, to są podróbki? A może montownia TPV w Gorzowie podmienia te tabliczki na "odnowionych" egzemplarzach? Masz tam chyba dobre dojścia, to mógłbyś dopytać u samego źródła ;) Na moim jest tabliczka z datą październikową, więc też jestem tym tematem żywo zainteresowany. Teoretycznie wtedy już nie powinny być produkowane?
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Zatem sugerujesz, że te sprzedawane obecnie egzemplarze z tabliczkami informującymi o tegorocznej dacie produkcji, to są podróbki? A może montownia TPV w Gorzowie podmienia te tabliczki na "odnowionych" egzemplarzach? Masz tam chyba dobre dojścia, to mógłbyś dopytać u samego źródła ;)
Bez urazy ale chyba już nie wiesz co piszesz ,jeżeli jakiegoś produktu nie ma rynku od kilku miesięcy i ktoś nagle go kupuje i tabliczka informuje że właśnie został wyprodukowany to po prostu jest szczęściarzem
Młody jesteś to zapewne nie słyszałeś o różnych technikach i wcale nie chodzi o odnawianie co wydaje się oczywiste i logiczne ale także o coś dokładnie przeciwnego czyli proces sztucznego postarzania, tak robią niektóre firmy audio z transformatorami gdzie miedź do nawijania zwojów jest postarzana (zmiękczana) przez co po prostu taki transformator brzmi lepiej
 

strzala

Member
Nie ma na rynku? Skąd masz takie informacje? W ME, Euro oraz x-kom były w zasadzie cały czas do listopada. Później już nie śledziłem, bo go wtedy kupiłem, więc nie byłem więcej zainteresowany tematem.
 

First3x

New member
Miałbym prośbę do użytkowników tego telewizora, czy moglibyście wejść w ten film na swoim tivi
odpalić materiał na 49:08 i przez chwile oglądając aktualna scenę i następna. Czy widzicie u siebie te kreski jakby na niebie, ciężko mi to wytłumaczyć, ale jakby odcięcia kolorów, poświata, coś takiego.
 
Ok 7cm luzu jest do dolnej ramki
IMG_20230309_172906413_HDR.jpg
 

Albtraum

New member
Miałbym prośbę do użytkowników tego telewizora, czy moglibyście wejść w ten film na swoim tivi
odpalić materiał na 49:08 i przez chwile oglądając aktualna scenę i następna. Czy widzicie u siebie te kreski jakby na niebie, ciężko mi to wytłumaczyć, ale jakby odcięcia kolorów, poświata, coś takiego.
Tak, delikatne falowanie na niebie. (Ten sam efekt na oledzie w telefonie oraz starym panasonicu LZD800F) Podejrzewam ze to kwestia nagrania.
 

leonk1974

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czy idzie jakoś wyłączyć powiadomienie o niskim stanie baterii w pilocie? Baterie nsją jeszcze 28% a powiadomienie dość często ukazuje się na ekranie.
 
Tak mi też pokazuje się na ekranie, że baterie są słabe hahahahaha, zajebista sprawa, podoba mi się to :-D w dodatku jeszcze, żeby zmienić na alkaiczne :-D
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
fakt - u mnie właśnie od kilku dni też się pojawia a pilot działa ok i jeszcze nie wymieniam baterii, trochę to upierdliwe...
 

djrzz

Member
Najgorsze jest to że wiele sprzętów "nie akceptuje" akumulatorków, we wszystkich philipsach jakie miałem wymiana alkaicznych na akumulatorki skutkowała częstszym ich ładowaniem. W dzisiejszych czasach powinno się projektować tak by była możliwość bezproblemowego używania ładowalnych ogniw, jak widać producenci tego nie robią!
 
Do góry