Philips DLED 9206 z odświeżaniem 100 Hz na rok 2021

strzala

Member
Weź pod uwagę, że 9435 to jest model jeszcze na 2020r. Jak możesz przeczytać wyżej, to 9206 nadal produkują(oficjalnie jest to model na 2021r.) Ja kupiłem 9206 na jesieni za 3tys.(produkcja październik 2022r.)
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Najniższa cena jak była na 55' to 3299zł oczywiście mówię o 9206 . Z tego co zobaczyłem ten Philips jest w dwóch miejscach na Allegro jedna sztuka i w tym sklepie co piszesz jest jeszcze w 4 sklepach ME .Nie wydaje mi się żeby wykupywali w innych sklepach i sprzedawali w swoich
 
Tak tylko że to wszystkie sztuki z wystawy, gadałem z pracownikami w euro i odradzali mi, mimo że normalnie dają gwarancje 2 lata, kurcze może zadzwonię do tego x kom i komputronik i zapytam, oby mi tylko nie wciskali kita, bo te nowy philipsy, te modele serii 8 to nic specjalnego, ta seria 9 z 2020 i 21 była mimo wszystko najlepsza od wielu lat
 

First3x

New member
Tak tylko że to wszystkie sztuki z wystawy, gadałem z pracownikami w euro i odradzali mi, mimo że normalnie dają gwarancje 2 lata, kurcze może zadzwonię do tego x kom i komputronik i zapytam, oby mi tylko nie wciskali kita, bo te nowy philipsy, te modele serii 8 to nic specjalnego, ta seria 9 z 2020 i 21 była mimo wszystko najlepsza od wielu lat
Ja kupiłem z xkom tydzień temu i mam napisane produkcja styczeń 2023r.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Oczywiście nie neguję tabliczki z napisem styczeń 2023 ale tak się zastanawiam czy te telewizory mogły być refabrykowane przez Philipsa po prostu jeżeli były modele z takimi czy innymi wadami odesłali do producenta które po prostu doprowadził do stanu zgodnego z opisem .W przypadku tego modelu warto zauważyć że model 65 bardzo szybko zszedł z rynku praktycznie były dostępne modele 55 cali
 

First3x

New member
Oczywiście nie neguję tabliczki z napisem styczeń 2023 ale tak się zastanawiam czy te telewizory mogły być refabrykowane przez Philipsa po prostu jeżeli były modele z takimi czy innymi wadami odesłali do producenta które po prostu doprowadził do stanu zgodnego z opisem .W przypadku tego modelu warto zauważyć że model 65 bardzo szybko zszedł z rynku praktycznie były dostępne modele 55 cali
Chcesz powiedzieć że mogłem dostać telewizor po jakieś konserwacji nie nowy?
 

First3x

New member
Oczywiście nie neguję tabliczki z napisem styczeń 2023 ale tak się zastanawiam czy te telewizory mogły być refabrykowane przez Philipsa po prostu jeżeli były modele z takimi czy innymi wadami odesłali do producenta które po prostu doprowadził do stanu zgodnego z opisem .W przypadku tego modelu warto zauważyć że model 65 bardzo szybko zszedł z rynku praktycznie były dostępne modele 55 cali
Dodam że pisałem z konsultantem z xkom przed zakupem i dostałem info ze telewizor nie jest starszy niż 6 miesięcy
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Nie sądzę aby robili coś takiego, ale dla pewności możesz sprawdzić jeszcze liczbę przepracowanych godzin...
 

zepter

Member
Opcja 4 - Kombinacja klawiszy
Podczas oglądania kanału telewizyjnego naciśnij następująca kombinacje klawiszy na pilocie: "1 2 3 6 5 4" (jeden przycisk na raz, naciśnij wszystkie sześć w podanej kolejności).
Na ekranie wyświetli się menu. Numer modelu znajduje się w pierwszym wierszu.
 

First3x

New member
Opcja 4 - Kombinacja klawiszy
Podczas oglądania kanału telewizyjnego naciśnij następująca kombinacje klawiszy na pilocie: "1 2 3 6 5 4" (jeden przycisk na raz, naciśnij wszystkie sześć w podanej kolejności).
Na ekranie wyświetli się menu. Numer modelu znajduje się w pierwszym wierszu.
I który wiersz to ilość przepracowanych godzin?
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
To się chyba jakoś inaczej robiło trzeba dostać do menu serwisowego ale rzekomo straszą że się wtedy straci gwarancję ,może ktoś bardziej obeznany w temacie się dopisze
 

strzala

Member
Najniższa cena jak była na 55' to 3299zł oczywiście mówię o 9206 . Z tego co zobaczyłem ten Philips jest w dwóch miejscach na Allegro jedna sztuka i w tym sklepie co piszesz jest jeszcze w 4 sklepach ME .Nie wydaje mi się żeby wykupywali w innych sklepach i sprzedawali w swoich
Po co tak zmyślasz? Najniższa cena tego modelu za egzemplarze pochodzące prosto z magazynu głównego ME była 2999zł w dniu 11 listopada 2022r. Kupioło go wtedy wiele osób i m.in. ja. Później faktycznie zaczęli wysprzedawać egzemplarze z wystawy, ale była już wyraźna informacja, że są dostępne w sklepach lokalnie a nie w magazynie i były nawet w cenie poniżej 2800zł.
 

strzala

Member
Wygląda na to, że ten problem z brakiem ścieżek dźwiękowych DD+ w aplikacji SkyShowtime nie dotyczy jedynie modelu PUS9206, ale całej linii TPM211EA. Mam potwierdzenie, że np. w telewizorze OLED806 też tego nie widać. Na PUS8804 widać wszystkie ścieżki tak jak na załączonym zdjęciu.
13063136_1.png
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Naprawdę nie wiem co o tym myśleć ,z kupnem tego telewizora już był problem w tamtym roku .W dużych sieciach handlowych nie ma w innych sklepach w zasadzie już też nie ,w Niemczech nie ma, w oficjalnym sklepie Philipsa też nie .Nagle ktoś pokazuje wyprodukowany w styczniu tego roku ,czyli jak w kilku egzemplarzach został wyprodukowany ?
 
Do góry