Philips DLED 9206 z odświeżaniem 100 Hz na rok 2021

Seph

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam,

Czy robił ktos kalibracje dla tego TV i posida dokumentacje ktora mogłby sie podzielic ?
z góry dziękuje za pomoc.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Panowie może mi ktoś sprawdzić czy pojawia mu sie na netflixie znaczek dolby atmos na wybranym języku PL? U mnie jest tak że jeżeli materiał ma atmosa to po wybraniu jezyka oryginalnego z napisami mam znaczek atmosa a jak zmienię na lektora PL to znaczek się nie pojawia.
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Panowie może mi ktoś sprawdzić czy pojawia mu sie na netflixie znaczek dolby atmos na wybranym języku PL? U mnie jest tak że jeżeli materiał ma atmosa to po wybraniu jezyka oryginalnego z napisami mam znaczek atmosa a jak zmienię na lektora PL to znaczek się nie pojawia.
Cześć,
Większość ścieżek dźwiękowy z Dolby Atmos jest dostępna tylko w oryginalnym języku (najczęściej angielskim).W filmie wiedźmin, jest dostępny w DA gdy wybierzesz polski dubbing.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Nie ma, testowałem na netflix i apple tv i po przełączeniu ścieżki na oryginalną atmos działa ale na HBO niestety nie
 

luck76

Well-known member
Cześć,
A jaką wersję aplikacji wyświetla Tobie na Sony? I jaką wersję Androida masz na Sony?
Podaj, to sprawdzę również u siebie, bo z tego co czytałem nie tylko jest problme na Philipsie ale właśnie z samą aplikacją od HBO.
Android 10, HBO 53.05.0
1674750616040.jpeg
 
Ostatnia edycja:

conqest

Well-known member
Bez reklam
Czyli to wina tv philips skoro na sony ta sama wersja aplikacji wg kolegi luck76 daje atmosa. W sypialni mam sony to na weekendzie jak będę miał chwilę to sprawdzę czy faktycznie tak jest.
 
Do góry