Philips DLED 9206 z odświeżaniem 100 Hz na rok 2021

aro1608

New member
Ktoś z Was ma namiary gdzie mogę kupić oryginalny pilot do tego modelu tv?Kupiłem jeden i się okazało, że podświetlenie nie jest takie samo jak na oryginalnym, mimo że sprzedawca zapewniał, że jest takie samo.
 

dudrom

New member
Ktoś z Was ma namiary gdzie mogę kupić oryginalny pilot do tego modelu tv?Kupiłem jeden i się okazało, że podświetlenie nie jest takie samo jak na oryginalnym, mimo że sprzedawca zapewniał, że jest takie samo.
Ja osobiście używam pilota od zupełnie innego modelu , ten oryginalny jest nie wygodny i denerwował mnie . Ten ,którego używam ma dokładnie te same funkcję , brakuje podświetlenie (to akurat dobrze ) i wybierania głosowego (ale ta funkcja jest w smartfonie google TV i działa sprawniej) , po za tym funkcje ustawień są lepiej (prościej) poukładane . Może dla nie ,których minusem może być że nie wygląda tak efektownie na stoliku (ale to dla mnie nie ma żadnego znaczenia) . No i kosztował 50 zł.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Panowie mam takie pytanie ,załóżmy że kupię taki polot to poprzedni muszę "rozparować" a ten nowy sparować z telewizorem .Czy jest możliwe sparowanie dwóch pilotów do jednego telewizora
 

zepter

Member
Panowie mam takie pytanie ,załóżmy że kupię taki polot to poprzedni muszę "rozparować" a ten nowy sparować z telewizorem .Czy jest możliwe sparowanie dwóch pilotów do jednego telewizora
Nie, ja mam dwa ory. i jeden tylko może być sparowany. Menu tv ma obsługę tylko jednego, nie da się np. dwóch zaktualizować. W menu nic się nie zdubluje. Jest widoczny ostatni sparowany.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Panowie mam pytanie czy można całkowicie zablokować telewizor żeby nie można go było włączyć ,wiem że można blokować poszczególne kanały
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Panowie mam pytanie czy można całkowicie zablokować telewizor żeby nie można go było włączyć ,wiem że można blokować poszczególne kanały
Cześć,
1. Odłączyć kabel zasilający :).
2. Użyć wtyczki ze sterowaniem przez Wi-Fi i wtedy do niej podłączyć kabel zasilający. Z poziomu telefonu możesz wtedy zarządzać kiedy zasilanie ma byc włączone, a kiedy nie. Oraz sprawdzić czy obecnie jest TV włączony czy nie. Jednak jeżeli ktoś przełoży kabel zasilający do zwykłego gniazda, no to oczywiście to nie zadziała.
3. Można zablokować kanały tak jak napisałeś poprzez kontrole rodzicielską
4. Można utworzyć profil ograniczony i zablokować dostęp do aplikacji ale nie to telewizji ani źródeł HDMI
 
Do góry