Philips DLED 9206 z odświeżaniem 100 Hz na rok 2021

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kiki pisał że w nowym 8807 nie ma problemu z odbiorem kanału Wydarzenia24 z naziemnej, a na PUS9206 jest i chyba nie da się go naprawić, więc przemyśl jeszcze.
 
Nie interesuje mnie żaden kanał wydarzenia 24, 9206 ma lepsze głośniki i 4 stronny ambilight, ja już mam, ten chce dla mojej mamy, bo ona chce, ona ma dekoder jakiś Polsatu 4k,nie mamy naziemnej, mama chce oglądać filmy na netflixie w dolby vision i słuchać jazz cafe na YouTube, jak to z tym braniem przez neta ? Odpowie mi ktoś? Tylko wtedy są zwroty jakby co ? Gotówką czy raty ?
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak nie do naziemnej to ok.
Kup przez internet w Media Expert lub w Media Markt i masz 14 dni na zwrot i telewizor w tych dwóch sklepach możesz zwrócić w sklepie stacjonarnym. W sieci Euro RTV AGD musisz odsyłać.
Czy kupując przez internet możesz odebrać w sklepie czy musi przyjść do domu, niech kto inny się wypowie.
 

cyment

Member
Nie chce tego 8807, czy ktoś mi odpowie na pytanie? Żeby było można zrobić zwrot, to trzeba kupić przez internet za gotówkę? Czy na raty też?
Chłopie co Ty przez ostatnie x lat w jaskini byłeś? 😉 Zwroty co do zasady są dla transakcji zawartych na odległość, gdzie nie masz możliwości obejrzeć produktu. Forma płatności nie ma znaczenia.

PS Piszesz bardzo nieskładnie, stąd niewiadomo o co konkretnie pytasz.
 

zepter

Member
Nie interesuje mnie żaden kanał wydarzenia 24, 9206 ma lepsze głośniki i 4 stronny ambilight, ja już mam, ten chce dla mojej mamy, bo ona chce, ona ma dekoder jakiś Polsatu 4k,nie mamy naziemnej, mama chce oglądać filmy na netflixie w dolby vision i słuchać jazz cafe na YouTube, jak to z tym braniem przez neta ? Odpowie mi ktoś? Tylko wtedy są zwroty jakby co ? Gotówką czy raty ?
Spokojnie anulują umowę ratalną.
 

zepter

Member
Jak na nowym tv najlepiej przejść przez ustawienia, by dla każdego źródła j każdej apki skonfigurować wszystko. Jaki jest trick, kolejność działań?
 

ravel51

New member
I ja się skusiłem na ten TV. Miałem go kupić wcześniej jak były w regularnej sprzedaży ale jakoś temat ucichł. Mam 11 letniego samsunga 55D6500 i do tej pory chodzi idealnie, obraz wg mnie śliczny tylko brak mi było android TV bo smart w nim już dawno nie wspierany. W zeszłym tygodniu zakupiłem ten TV w sklepie RTV. TV był ekspozycyjny bo była tylko jedna sztuka. TV powiesiłem na ścianie i pobrałem apkę z planszami kontrolnymi bo w sklepie nie było to możliwe. Na jasnych planszach widoczne są pionowe ciemniejsze pasy i ciemne plamy na matrycy widoczne na wprost i z boku. Najbardziej widoczne jest to na szarym tle i jak wchodzę w meni. Podczas oglądanie nie jest to tak mocno widoczne. Chyba,że na piłce na murawie widać ciemniejsze miejsca(ja to widzę). Przeglądając wątki część ludzi tam ma a inni nie. Może to jakiś po zwrocie albo wisiał długo na wystawie ? Niby jeden sprzedawca mi odradzał zakupy telewizorów wystawowych. Ale drugi powiedział ,że telewizor wisi od niedawna. Miał folię na ramkach dookoła i z przodu na dole, naklejki na matrycy. Optycznie jak nowy pełen komplet. Tył idealnie czysty jak dopiero co wyjęty z pudła a wisiał na ścianie więc nikt by go nie wycierał z tyłu. Inne były wyraźnie zakurzone. Data produkcji to luty 22. Mam w domu jeszcze 2 philipsy i wspomnianego samsunga jeszcze i tam nie występuje takie zjawisko. Dodatkowo przy włączaniu przebiegnie przez chwilę na dole poziomy pasek kolorowych pikseli. Napisałem reklamację ale nie wiem czy to coś da bo widzę,że to powszechne problemy. Chciałem sprawdzić godziny przepracowane ale jest komunikat o utracie gwarancji więc odpuściłem. Czy tak jest?
 

Attachments

  • IMG20221111183952.jpg
    IMG20221111183952.jpg
    2,3 MB · Wyś: 70
  • IMG20221111183956.jpg
    IMG20221111183956.jpg
    2,3 MB · Wyś: 62
  • IMG20221112110715.jpg
    IMG20221112110715.jpg
    1,9 MB · Wyś: 63
  • IMG20221112110721.jpg
    IMG20221112110721.jpg
    1,9 MB · Wyś: 62
  • IMG20221112110855.jpg
    IMG20221112110855.jpg
    1,9 MB · Wyś: 71

luck76

Well-known member
I ja się skusiłem na ten TV. Miałem go kupić wcześniej jak były w regularnej sprzedaży ale jakoś temat ucichł. Mam 11 letniego samsunga 55D6500 i do tej pory chodzi idealnie, obraz wg mnie śliczny tylko brak mi było android TV bo smart w nim już dawno nie wspierany. W zeszłym tygodniu zakupiłem ten TV w sklepie RTV. TV był ekspozycyjny bo była tylko jedna sztuka. TV powiesiłem na ścianie i pobrałem apkę z planszami kontrolnymi bo w sklepie nie było to możliwe. Na jasnych planszach widoczne są pionowe ciemniejsze pasy i ciemne plamy na matrycy widoczne na wprost i z boku. Najbardziej widoczne jest to na szarym tle i jak wchodzę w meni. Podczas oglądanie nie jest to tak mocno widoczne. Chyba,że na piłce na murawie widać ciemniejsze miejsca(ja to widzę). Przeglądając wątki część ludzi tam ma a inni nie. Może to jakiś po zwrocie albo wisiał długo na wystawie ? Niby jeden sprzedawca mi odradzał zakupy telewizorów wystawowych. Ale drugi powiedział ,że telewizor wisi od niedawna. Miał folię na ramkach dookoła i z przodu na dole, naklejki na matrycy. Optycznie jak nowy pełen komplet. Tył idealnie czysty jak dopiero co wyjęty z pudła a wisiał na ścianie więc nikt by go nie wycierał z tyłu. Inne były wyraźnie zakurzone. Data produkcji to luty 22. Mam w domu jeszcze 2 philipsy i wspomnianego samsunga jeszcze i tam nie występuje takie zjawisko. Dodatkowo przy włączaniu przebiegnie przez chwilę na dole poziomy pasek kolorowych pikseli. Napisałem reklamację ale nie wiem czy to coś da bo widzę,że to powszechne problemy. Chciałem sprawdzić godziny przepracowane ale jest komunikat o utracie gwarancji więc odpuściłem. Czy tak jest?
Reklamuj u producenta - Sony wymieniło mi bez problemu. @kiki jak sądzisz? TPV też nie będzie robić z tym problemu?
 

ravel51

New member
To chyba jednak ja trafiłem na jakiegoś leżaka z lutego. Zaraz się okaże , że od pół roku w sklepie świecil. Tylko zastanawia mnie jego czystość i stan idealny.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wystarczy sprawdzać jak każdy telewizor , każdej firmy - przed zakupem i nie trzeba się denerwować.
 
Do góry