Philips DLED 9206 z odświeżaniem 100 Hz na rok 2021

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Śmieszne jest to że jest kilku Marków.
Każdy to inny człowiek od innych zadań.
Niektóre maile się usunęły przy przenosinach , więc nie wyciągałbym nieprawdziwych wniosków.
Wystarczy poprosić o kontakt , czasami nawet dwa razy - bo jest tego naprawdę dużo i może coś się " schować"
 

MaxDamage

New member
Administracja raczej nie zabrania ,tylko nie każdy chce odpisać ,dla przykładu napisałem do Marka G i też nie dostałem odpowiedzi zawsze myślałem, że zasady elementarnej kultury do czegoś zobowiązują ale widać, że myliłem się Dlatego na przyszłość warto się zastanowić do kogo się pisze i gdzie się kupuje
"raczej" 🤣 (y)
To jest forum dla opłaconych kont "NIEBIESKICH", jak już było tu przypominane wielokrotnie👮‍♂️

Przy okazji przypominam, że na magazynie olsztyńskiego sklepu wciąż zalegają OLEDy.
 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Niestety taki jest urok forum są równi i równiejsi najlepiej jakby to forum w ogóle było płatne może wtedy poziom merytoryczny byłby wyższy ,jest kilka osób życzliwych które chętnie pomogą i znajdą czas żeby odpisać ,ja w każdym razie już nigdy niczego tu nie kupię
 

luck76

Well-known member
Po nowym roku mam kupować 65" i gdyby nie wypalenia byłby oled, a tak albo będzie Philips jak naprawią do tego czasu błędy w oprogramowaniu lub LG, ewentualnie Hisense.
Zabezpieczenia o których pisze Kiki skutkują tym, że tv wyrównuje poziom wypalenia dla pozostałych pikselu a tym samym matryca jest sztucznie „postarzana”. Ceny oledow lecą na łeb na szyję vs led. LG któremu trudno konkurować z Ledami innych producentów, promuje mocno oled. To jest sytuacja analogiczna do tego co rób toyota z hybrydami z uwagi na brak kompetencji w technologii diesla.
 

szczypior123

New member
Fajna cena w ME 2.999 za 55'
Po miesiącu użytkowania i bawieniu się ustawieniami same plusy , może poza oglądaniem męczy . Widzę tak jakby pionowe pasy na ekranie
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Pobaw się podświetleniem matrycy. Pytanie jak bardzo to jest widoczne. Czy widzi to każdy czy tylko Ty bo o tym wiesz...
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem czy o to Ci chodzi
ustawienia > ambilight> kolor niestandardowy i wybrać z palety kolorów

można też ustawić jasność i nasycenie
ustawienia> ambilight >zaawansowane >jasność i strzałkami góra/dół wybrać poziom ,Analogicznie można zrobić z nasyceniem

Przydatna jest też funkcja neutralizowania koloru ściany która może wpływać na kolory ambilight
ustawienia> ambilight>zaawansowane>kolor ściany
 

szczypior123

New member
Nie wiem czy o to Ci chodzi
ustawienia > ambilight> kolor niestandardowy i wybrać z palety kolorów

można też ustawić jasność i nasycenie
ustawienia> ambilight >zaawansowane >jasność i strzałkami góra/dół wybrać poziom ,Analogicznie można zrobić z nasyceniem

Przydatna jest też funkcja neutralizowania koloru ściany która może wpływać na kolory ambilight
ustawienia> ambilight>zaawansowane>kolor ściany
U mnie funkcja wyboru koloru niestandardowego jest nieaktywna, dlatego zadałem pytanie
 

zepter

Member
Ma ktoś zebrane najświeższe ustawienia, najaktualniejsze po tych wszystkich aktualizacjach?
Są jakieś nowości po roku użytkowania tego tv, czy Philips nic za darmo nie daje nowego w aktualizacjach?
Dostępny jest już nowy widok androida?
 
Jak z dostępnością tych telewizorów jest ? 55 cali tylko z tego co widzę i to chyba w media expert, ale nie wiadomo czy nie z ekspozycji, bo mamie bym wziął bo chce, poza tym 14 dni na zwrot, jakby co, to tylko przez zakupy przez internet tak ? Gotówką czy raty ? Żeby nie naciąć się na jakieś ze zwrotów, bo tego rocznego 8807 to nie chcemy, niższej klasy jest
 

cyment

Member
Jak z dostępnością tych telewizorów jest ? 55 cali tylko z tego co widzę i to chyba w media expert, ale nie wiadomo czy nie z ekspozycji, bo mamie bym wziął bo chce, poza tym 14 dni na zwrot, jakby co, to tylko przez zakupy przez internet tak ? Gotówką czy raty ? Żeby nie naciąć się na jakieś ze zwrotów, bo tego rocznego 8807 to nie chcemy, niższej klasy jest
8807 jest z tego roku, 9206 z poprzedniego
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten 8807 - jest bardzo dobry . Masz w specjalnej ofercie dla niebieskich z pakietem dodatkowo.
W sprawie kalibracji napisz proszę na PW.
 

zepter

Member
Czy podzieli się ktoś zebranymi najświeższymi ustawieniami, najaktualniejszymi po tych wszystkich aktualizacjach?
Są jakieś nowości po roku użytkowania tego tv, czy Philips nic za darmo nie daje nowego w aktualizacjach?
Dostępny jest już nowy widok androida?
 
Do góry