Philips DLED 9206 z odświeżaniem 100 Hz na rok 2021

mourning

Member
Niestety ostatnio ciągle w delegacji nie ma czasu zająć się tv ale od jakiegoś czasu telewizor na platformach HBO, Netflix, Amazon co jakieś 10 sekund zatrzymuje na chwilę obraz. Najmocniej jest to widoczne na HBO, trochę bardziej na Amazon a potem Netflix. Na zwykłej telewizji cyfrowej z Vectry, Youtube, Canal + czy Playerze nie ma problemu. Na Canal + jedyny problem to na polskich produkcjach minimalnie delikatnie głos się rozjeżdża z obrazem przy podłączeniu amplitunera Denon 1700H. Co do zatrzymywania obrazu na wspomnianych nie ma znaczenia czy amplituner jest podłączony czy nie. Internet jest raczej ok, bo prędkości w granicach 400-500 Mb/s. Telewizor podłączony kablem ethernet do routera od Vectry. Przy tym zatrzymywaniu obrazu na w/w platformach również dźwięk z głośników jest tak jakby przerywany.
Co do wyżej wspomnianego w tym temacie problemu z dźwiękiem ja mam podłączonego Denona 1700H z głośnikami Dali Oberon 7 przez HDMI i w telewizorze ustawione dźwięk na wyjście HDMI, eARC na automatyczny
 
Ostatnia edycja:

ferg80

Member
Mam takie pytanie. Piszecie że było kilka aktualizacji w tym roku. Ja mam ostatnią z 16.12.2021 z końcówką 233.026. W tym roku nic nie zaciąga. Sprawdzam i podaje mi komunikat,że nie ma nowych aktualizacji i że mam aktualny soft. O co chodzi? W tamtym roku miałem 4 aktualizacje i nie było problemu z nowymi.
 

ferg80

Member
....da się coś z tym zrobić???

U mnie tv wisi na ścianie i wsadzenie pendrive bez ściągania telewizora graniczy z cudem


Tu muszę przyznać,że nie popisali się z umiejscowieniem USB w przypadku powieszenia telewizora na ścianie. Koszmar.
 
Ostatnia edycja:

vvv

Well-known member
Bez reklam
....da się coś z tym zrobić???

U mnie tv wisi na ścianie i wsadzenie pendrive bez ściągania telewizora graniczy z cudem


Tu muszę przyznać,że nie popisali się z umiejscowieniem USB w przypadku powieszenia telewizora na ścianie. Koszmar.
Zostaje pewnie tylko przejściówka 😜
 

ferg80

Member
No niestety.Już zdjąłem ze ściany i zaktualizowałem z pena ale to jakieś nie porozumienie jak bym chciał często z pedndrive korzystać. No nieważne bo nie używam tego często. Bardziej mnie interesuje dlaczego nie zaciąga tego przez internet?????
 

ferg80

Member
A to jest jakiś tv na rynku, co ma usb od spodu ? Bo czegoś tu nie rozumiem




Z tyłu ale wejscie od dołu.Bardzo to niewygodne jak wisi blisko ściany. Dajmy na to w OLEDZIE Philipsa mam wejście USB też z tyłu ale wkładam z boku i nie ma z tym problemu najmniejszego. Było by prościej jak w plazmach Panasonic klapka z przodu albo w ramie i już.
 
Ostatnia edycja:
Przyjacielu no, już bez przesady no, każdy ma z boku prawie, to już takie czepianie się byle czego wiesz no :) nie ma sprzętu, który by każdemu przypasował, zawsze każdy wynajdzie jakiś minus, jest aktualizacja do telewizora, właśnie ściągam na tv bez problemu, bo ktoś pisał że ma problem :) wcześniej już ktoś zadał to pytanie, ale co się dzieje z 65 calami? Wycofali? Kiedy nowe modele będą? Wrzesień? Ciekawe co nam szykują na ten rok
 

ferg80

Member
....ale wracając do tematu mojego pytania. Wie ktoś dlaczego aktualizację w tym roku muszę pobierać z strony Philipsa na pena a nie przychodzą przez internet???? do grudnia 2021r nie było z tym problemu. Więcej przez internetowe połączenie telewizor informuje że jest zainstalowane najnowsze oprogramowanie co nie jest prawdą. O co chodzi????
 

ferg80

Member
Przyjacielu no, już bez przesady no, każdy ma z boku prawie, to już takie czepianie się byle czego wiesz no :) nie ma sprzętu, który by każdemu przypasował, zawsze każdy wynajdzie jakiś minus, jest aktualizacja do telewizora, właśnie ściągam na tv bez problemu, bo ktoś pisał że ma problem :) wcześniej już ktoś zadał to pytanie, ale co się dzieje z 65 calami? Wycofali? Kiedy nowe modele będą? Wrzesień? Ciekawe co nam szykują na ten rok


Nie czepiam się .Tylko mówię,że aby wsadzić pendrive to muszę zdjąć telewizor ze ściany. trochę to mało komfortowe. Niestety ten model ma wejscie USB w wnęce a ja mam zawieszony dość blisko ściany.Taki wieszak.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
....ale wracając do tematu mojego pytania. Wie ktoś dlaczego aktualizację w tym roku muszę pobierać z strony Philipsa na pena a nie przychodzą przez internet????

Powiem szczerze że jestem zdziwiony ponieważ swojego jeszcze w ogóle nie aktualizowałem ,tak naprawdę to nawet nie wiem jaka jest u mnie wersja oprogramowania ,Też myślałem że da się przez Internet a nawet pewny byłem .Tak się zapytam czy jest sens aktualizować ,zmienia to coś w tym telewizorze
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja jak mam jestem zadowolony z aktualnych wersji nie robię update jeśli nie muszę i zawsze jestem mega zadowolony.
 

ferg80

Member
Powiem szczerze że jestem zdziwiony ponieważ swojego jeszcze w ogóle nie aktualizowałem ,tak naprawdę to nawet nie wiem jaka jest u mnie wersja oprogramowania ,Też myślałem że da się przez Internet a nawet pewny byłem .Tak się zapytam czy jest sens aktualizować ,zmienia to coś w tym telewizorze


Ja zawsze aktualizuję. Jest dużo poprawek.Moim zdaniem warto. Wrzuć w translator to co jest na stronie Philipsa przy aktualizacjach.Zobaczysz co naprawiono,
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Na stronie Philipsa jest historia aktualizacji ja to czytałem ,ale jak tu koledzy piszą w tym roku były 4 aktualizacje a dostępna jest tylko ostatnia i jak sami piszecie są kłopoty bo niektórzy ją usuwali
 
Do góry