Philips DLED 9206 z odświeżaniem 100 Hz na rok 2021

Katar10

Member
Radzę się dobrze zastanowić przed zakupem
ten model bardzo odstaje od Oleda mimo nawet najlepszych ustawień.
Jeżeli ktoś chce tv " bezpieczny" ale liczy się z wadami tej technologii to ok .
Ja osobiście bym kupił Oleda lub poczekał na nowy model Sony, który wygląda bardzo obiecująco:) no i oczywiście Oled Philips 807
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Haha jasne bo Ty widziałeś najlepsze ustawienia dla tego modelu... Zrozum kolego że nie każdy chce oleda (pomimo że go stać)... To naprawdę tak ciężko zrozumieć??

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

hamertbu

Klub HDTV.com.pl
VIP
Haha jasne bo Ty widziałeś najlepsze ustawienia dla tego modelu... Zrozum kolego że nie każdy chce oleda (pomimo że go stać)... To naprawdę tak ciężko zrozumieć??

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Dołączam się do opinii kolegi

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Haha jasne bo Ty widziałeś najlepsze ustawienia dla tego modelu... Zrozum kolego że nie każdy chce oleda (pomimo że go stać)... To naprawdę tak ciężko zrozumieć??

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Dobry telewizor w średniej klasie , na pewno nie jest to okazja życia .Natomiast dobre wrażenie robi dźwięk i tu raczej OLED nie może konkurować
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
A kto tu mówi o okazji życia? Od początku mówiłem że ma wady i nawet je tutaj wymieniałem. Ale wady ma też każdy inny łącznie z oledami.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

hamertbu

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak kogoś stać na 9206 to i na oleda też. Niech bierze co mu odpowiada....ja świadomie wziąłem 9206. Tv robi dużo czasu za radio a mianowicie w tygodniu 15.30 do 19 w weekend od 9 do popołudnia więc chyba nawet najnowsze oledy tego nie ogarną. Dodam że jak do syna kumple wbili to tv uznali za oleda. Wiadomo że ich ocena nie była obiektywna z wiadomych względów, ale była.....

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 

ADBAR70

Klub HDTV.com.pl
VIP
Panowie u mnie nadal w tv UPC tylko na kanałach canal+ występuje terkotanie brak głosu {nie za każdym przełączeniem } i opóżnienia względem obrazu {zawsze},macie jakieś sugestie ? Coś na pewno jest z tym tv może coś w ustawieniach dżwięku ? poczekam chwilkę może coś pomożecie jak nie to będę się zastanawiał nad wymianą bo już sam nic chyba nie wymyślę
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Korektor dźwięku jak tam masz ustawione? I dwa jak możesz zmienić to spróbuj zmienic kabel HDMI.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

ADBAR70

Klub HDTV.com.pl
VIP
Potestuję na razie odłączyłem go od zasilania na kilka minut i odłączyłem przewód hdmi takie były wskazówki philipsa .Dziwne bo takie zjawisko występuje tylko na kanałach canal+ reszta kanałów ok .Chciałem ściągnąć apkę Disney+ ale wyskoczyła informacja że nie dostępne na tym urządzeniu .Ktoś instalował może ?
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Osobiście nie sprawdzałem jeszcze bo Disney wejdzie 14 czerwca dopiero w pl tak że apka będzie bankowo dostępna

Ja mam kanały canal+ zarówno z dekodera sat jak i online i nie ma najmniejszych problemów więc coś trzeba zmienić u Ciebie i zadziała.
Spróbuj zmienić port HDMI w tv, ustawić go na optymalny, ewentualnie zmiana kabla. Jak to nie pomoże to ustawienia dźwięku będziemy męczyć...
Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

ADBAR70

Klub HDTV.com.pl
VIP
A widzisz no to sprawa się wyjaśniła jeśli chodzi o przesunięcie głosu to podkręciłem w dekoderze lekko dżwięk opóżnienia na hdmi może coś się poprawi natomiast terkotanie występuje cały czas tzn nie za każdym kliknięciem na program canał + .Wygląda to tak klikam na canal+ terkocze zmieniam na inny i wracam od razu na canal+ i jest ok
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Nie bardzo wiem co to za "terkotanie". Musiałbym to usłyszeć...

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Zrób to co pisałem i daj znać

@Katar10 Prime Video mam już od dawna, cena faktycznie super, ale nie ma co porównywać biblioteki do Disneya

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

ADBAR70

Klub HDTV.com.pl
VIP
Hahahah no domyślam się jak kolega wyśle mi na pw numer telefonu to nagram filmik i wyślę to terkotanie
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Po tym jak to opisałeś "trrrrrrrrrrrrrrrr" czuję się jak bym to słyszał...

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

pekus1982

Klub HDTV.com.pl
VIP
No nie mam jak tego wysłać po prostu brak głosu tylko słychać takie trrrrrrrrrrrrrrrrrr ciągłe

Dokładnie o tym pisałem wcześniej. Ja mam takie trykotanie na wejściach HDMI przy NVIDIA shield w momencie gdy w ustawieniach dźwięku jest wyłączona opcja eARC, natomiast gdy przełączę na Automatyczny trykotanie zanika, a dźwięk jest słyszalny po 2 sekundach w momencie przełączenia apki, filmu na kodi itd...
Zmiana kabla nie pomogła. Zmiana wejścia HDMI to samo.
 
Do góry