Philips DLED 85x6 z serii Performance.

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czyli te ustawienia przez Was wklepane jak kupowałem były by widoczne po podłączeniu np. zewnętrznego tunera satelitarnego pod gniazdo HDMI 1, a że oglądam z wbudowanych w telewizor to ich nie widzę?
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zobacze jakie mi podeślesz ustawienia, jak te same co dostałem w pudełku i obraz będzie taki sam, to przełączę na standard i pod siebie dostasuje jak do tej pory i nie ma sprawy.

Oprócz tych moich jeśli znajdziesz, podeślij też uniwersalne co innym wysyłasz.
 
Ostatnia edycja:

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzisiaj od serwisu Philipsa dostałem nowe oprogramowanie 251 do przetestowania, które ma rozwiązywać problem z odbiorem kanału Wydarzenia24, testuję odbiór tego kanału i przez 20 minut jest jak na razie ok.

IMG20230320173337.jpg


Tego oprogramowania z 8 lutego 2023 o końcówce 248 nie dostałem, co inni dostawali na telewizor.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Może zdążysz jeszcze zobaczyć ten kanał Wiadomości 24 bo jest coraz większy krzyk że ten kanał jest odkodowany , i co ciekawe największy żal o to mają prywatni nadawcy .Oprócz tego UKE wszczęła postępowanie wobec Polsatu w związku z mux 4
Dobrze że się technicy Philipsa zabrali do roboty :)
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Michał Winnicki niech zajmie się poprawa oferty programowej na jego kanale Antena HD, a nie zajmuje kanałem Wydarzenia24, tupie nogami a chłam nadaje.


Jeżeli chodzi o Wydarzenia24, to nadawca nie musi prowadzić emisji kodowanej - wyjaśnia w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Witold Tomaszewski, p.o. rzecznik prasowy UKE.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artyk...plansza-problemy-techniczne-nielegalna-emisja

Ciekawe jak potoczy się ta sama sprawa na telewizorach Sony, które używały tego samego procesora, Philips stanął na wysokości zadania 💪💪💪 a Sony?
Oprócz techników Philipsa zaangażowani w sprawę byli technicy producenta procesora firmy Mediatek, którzy musieli wydać poprawkę.
Pewnie za chwilę to oprogramowanie będzie słane na telewizory dla wszystkich.
 
Ostatnia edycja:

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Teraz wypatrzyłem jeszcze problem na tym testowym oprogramowaniu 251, jak się przełączy z TVP 1 na Wydarzenia24 to za niektórym przełączeniem występuje jeszcze ta czkawka, nagrałem filmik i wysłałem do Philipsa
Tak to wygląda:
Natomist jak już poprawnie zaskoczy kanał Wydarzenia24 to nie zaobserwowałem jak do tej pory innych błędów. Coś jeszcze będą musieli poprawić, ale zmiana jest diametralna na plus.
 

djrzz

Member
Czyli słabo się postarali skoro na filmiku widać dalej zakłócenia, niema znaczenia czy problem występuje od razu czy po minucie czy dwóch. Jak dla mnie to ich poprawianie softu to loteria. Odkąd mam tv Philipsa to na każdym modelu występują jakieś problemy, na każdym coś ciągle łatają. Niestety ale jesteśmy beta testerami i chyba już tak zostanie. Mam oleda 706 od roku i od nowości występuje ten problem z tym kanałem. Zanim to naprawią to tv się wypali i będzie do wyje...
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzisiaj wysłałem do Philipsa logi obrazujące ten jeszcze losowo występujący problem z W24 na nowym testowym oprogramowaniu. Mam nadzieję że wkrótce problem z Wydarzenia24 zostanie rozwiązany w 100%, a który trwa od czerwca zeszłego roku.
 

kyniog

New member
Zainstalowałem aktualizację 251 i teraz W24 raz się przycinają raz nie, ale za to wszystkie kanały MUX8 (Metro, Zoom ....) które wcześniej działały prawie bez zacięć teraz nawet dźwięk się zacina. Ci co nie instalowali proponuję zaczekać. Da się powrócić do poprzedniej wersji?
 

sylwek_n30

Klub HDTV.com.pl
VIP
Koledzy, mam problem z polską czcionką w filmach, które puszczam z pendriva. Czy jest gdzieś opcja zmiany kodowania napisów na Europę wschodnią, czy coś podobnego? Dodam, że napisy ściągam z Napiprojekt w formacie SRT - kodowanie UTF-8.
 

beni1

Klub HDTV.com.pl
VIP
TO SĄ CHYBA JAKIEŚ ŻARTY.
Po wgraniu "251". W24 przycinają od pierwszej sekundą i tak co paręnaście sekund cały czas. Jest o Wiele gorzej niż na wcześniejszych aktualizacjach.

Czy da się powrócić do poprzedniej wersji ????????????????????????????????????????????????????
 

panaho

Member
Uff. Dobrze że odbieram telewizję z zewnętrznego źródła. Jak tu widzę takie kwiatki, ciągle jakiś problem z odbieraniem jakiegoś kanału to aż z ciekawości w weekend wyjmę chyba antena z szafy i podłączę do telewizora żeby to sprawdzić. Mam co prawda pus8517 ale pewnie problem ten sam.
 
Do góry