Philips DLED 85x6 z serii Performance.

beni1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam.
Właśnie zainstalowałem na Philips oled 856 najnowszą aktualizację TPM211EA_R.101.001.003.223 zobaczę czy nie wywala Wydarzen24
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP

Dziennik zmian TPM211EA_101.001.003.223 - Data: 2022/10/21



  • Naprawiono nieprawidłowy numer kanału DVB-S wyświetlany na liście ulubionych
  • Naprawiono niedziałanie klawiszy numerycznych DVB-S na liście ulubionych
  • Naprawiono problem z uszkodzeniem teletekstu DVB-C
  • Naprawiono migotanie obrazu po ponownym uruchomieniu XboX
  • Ulepszenia dotyczące problemów z teletekstem HBBTV i odtwarzaniem audio/wideo
  • Ulepszenia jakości obrazu
  • Ulepszenia dotyczące problemów ze stabilnością (ponowne uruchamianie, zawieszanie się)
TPM211EA_101.001.003.215 - Data: 2022/09/16

  • Naprawiono utratę połączenia z aplikacją BBC
  • Naprawiono błąd odtwarzania aplikacji A1 Xplore TV
  • Naprawiono błąd odtwarzania HBBTV
  • Naprawiono nieudane nagrywanie kanału z powodu braku wolnego miejsca na dysku twardym
  • Ulepszenia dotyczące utraty dźwięku i obrazu na HDMI
  • Ulepszenia utraty parametrów stylu Ambilight
  • Poprawa jakości dźwięku
  • Poprawa jakości obrazu
  • Ulepszenia dotyczące problemów ze stabilnością (ponowne uruchamianie, zawieszanie się)
  • Zmiana na tryb Sklep, domyślne ustawienie czujnika światła zmienione na WYŁ.
  • Obsługa M7 HbbTV OpApp w krajach: Holandia, Belgia, Rumunia, Czechy, Austria, Węgry,
    Słowacja, Luksemburg
 

miet55

Member
Bez reklam
Pisałem o tym w oddzielnym temacie. Może ktos tu to przeczyta i da mi odpowiedź.
Mam pytanie do użytkowników modelu PUS8506/8556. Jaką macie jakość sygnału SAT? Mam w domu jeszcze 2 Philipsy (PUS 7101 i Oled865) i na wszystkich jakość jest 100%. Na 8556, jakość 60% siła 100%. Czy coś nie tak z głowicą? Sygnały dla DVBT są OK!
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Później napisze jaki mam poziomy sygnału na antenie Corab 90 i konwerter quad Televes, ale antenę mam ustawioną przez siebie bez przyżądu i mam kiepski sygnał.
 

miet55

Member
Bez reklam
Później napisze jaki mam sygnał sygnału na antenie Corab 90 i konwerter quad Televes, ale antenę mam u siebie przez bez przyżądu i mam kiepski.
Dzięki kolego, myślę że może to być kwestia orogramowania TV. Generalnie telewizory Philipsa zawyżały siłę sygnału. Może tu coś zmienili. Stwierdziłem to już kiedyś podłączając inne odbiorniki/tunery. Ale żeby mieć jakość tylko 48% na TP 10,719 to trochę mało. Na TP 11508 już jest więcej bo 60% ale to wszystko malo. W prawdzie nic mi nie klatkuje ale trochę to mała wartość. Jak napisałem wcześniej na pozostałych 2 TV mam 100/100. Dla DVBT również na tym TV mam 100/100
 

miet55

Member
Bez reklam
O boże, co jest z tym forum. Co innego piszę a co innego jest publikowane. Jakiś nefortunmny tłumacz czu co...? Na dodatek nie idzie edytować!
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Kolego miet55 nie ma czegoś takiego jak 100/100, to bzdura. Soft w tv źle Ci to pokazuje. Jeżeli nic nie klatkuje i wszystko działa ok to zostaw tak jak jest i nie kombinuj.
 

miet55

Member
Bez reklam
Chciałbym żeby byla to tylko zależność softu. Podłączając inne urządzenia nigdy nie miałem 100/100 aczkolwiek wskazania były dużo wyższe. Przed paroma dniami miałem PUS 7906 i ten również pokazywał 100/100. Niestety nie spełłnil moich oczekiwań i go oddałem. Nie chodzi tu o wyświetlane cyferki, aczkolwiek obawiam się żeby nie było coś nie tak z TV.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Ustawiłem w swoim życiu naprawdę sporo anten satelitarnych i nigdy nie było 100/100. Poziom 60/100 wcale nie jest zły. Wszystko zależy też z jakiego transpordera ten poziom jest pokazywany, ale jak mówiłem jeżeli Ci nic nie klatkuje ( zwróć uwag na kanały TVN) to zostaw.
 

miet55

Member
Bez reklam
Tak jak pisałem wcześniej najsłabszy transonder do 10.719. Też ustawiłem w życiu wiele anten i poza Philipsem nie ma 100/100. Skoro jednak Philips tak ma skalbrowane cyferki stare do PUS8556 wyswietla 48% jakości a inne 100%. Poza tym pootworna iliśc błędów BER.

20221029_223154.jpg
20221029_223339.jpg
20221029_223517.jpg
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
TVP Info - siła 100%, jakość 48%
TVN 24 - siła 100%, jakość 48%
TVP Polonia - siła 100%, jakość 54%
Wszędzie wysoki ber.
Antena 90 Corab i konwerter quad Televes, antena nie precyzyjnie ustawiona bez mierników.
 
Do góry