Philips DLED 85x6 z serii Performance.

wally666

Klub HDTV.com.pl
VIP
Niestety nie mozna edytowac postow wiec bedzie jeden pod drugim....

maly update: mam dokladnie to samo co Ty, kompletna pixeloza, pod info o programie znika wartosc dla pozycji "dzwiek" i przez sekunde zauwazylem kompletny spadek sily i jakosci sygnalu do 0.
 

djrzz

Member
Na 55oled706 z softem z końcówką 222 jest taka sama sytuacja z Wydarzenia 24. Zgłoszone na stronce philipsa jako reklamacja, serwis philipsa udaje głupa że nic nie wie o problemie.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mnie napisali, że na nowym oprogramowaniu z końcówką 222 nikt im już nie zgłasza problemu z odbiorem kanału Wydarzenia24 więc uważają ze problem ustąpił.
Tyle zostało jeszcze do poprawy i mam wrażenie że położyli na mnie lagę i nie naprawią więcej zgłoszonych problemów: https://forum.emitel.pl/viewtopic.php?t=8420

Kiki prosimy o interwencję w Philipsie by naprawili wreszcie odbiór kanału Wydarzenia24 oraz naprawili inne zgłoszone problemy prze ze mnie.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Niestety nie mozna edytowac postow wiec bedzie jeden pod drugim....

maly update: mam dokladnie to samo co Ty, kompletna pixeloza, pod info o programie znika wartosc dla pozycji "dzwiek" i przez sekunde zauwazylem kompletny spadek sily i jakosci sygnalu do 0.
U mnie nie ma spadku siły i jakości, jak widać na nagraniu, cały czas siła i jakość jednakową.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja myślę, że już odstawili mnie na boczny tor i nic więcej nie naprawią że zgłoszonych błędów, końcem lipca był u mnie serwisant Philips i potwierdził wszystkie zgłoszone problemy, ale wraz ze zgłoszeniem serwisowi zlecenia zamkli mi mój numer sprawy. Teraz jak do nich piszę to dostaję zwrotną odpowiedź że sprawa jest zamknięte. Jak do nich zadzwonię to mówią że widzą moją napisaną wiadomość pomimo zamknięcia sprawy i że przekazują to wyżej, tylko że nic z tego nie wynika.

Tyle rzeczy wciąż czeka na poorawę: https://forum.emitel.pl/viewtopic.php?t=8420

Nadal nie dostałem na telewizor nowego oprogramowania z lipca z końcówką 222, mam kwietniowe pierwsze z Androidem 11.

Wydarzenia24 nadal nie da się oglądać, bo jest zrypane oprogramowanie, a rzekomo w nowym z lipca to naprawiono, lecz ciągle nie dostaje tego oprogramowania na telewizor.

I jak tu kupić następny telewizor Philips ???
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Naprawdę tak trudno zrobić to samemu? Ja rozumiem że powinno być OTA ale skoro coś nie teges to już dawno sam bym to zrobił...
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Obecnie nie mam dostępu do komputera stacjonarnego.

Działa Wam na kanale 1161 według LCN na liście naziemnej kanał HbbTV na którym wyświetla się plansza z komunikatem Polsat Go i powinny wskoczyć kanały, u mnie na Philipsie nie wskakują, oprogramowanie TPM211EA_R.101.000.136.218

Jak piszą na forum Emitela na innych telewizorach działa bez problemu: https://forum.emitel.pl/viewtopic.php?t=3897&sid=3497b4acb844b60e05ab26dd5909349c&start=1780
Kto ma wgrane to najnowsze z końcówką 222 proszę niech sprawdzi.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Napisałem do Philipsa kolejny punkt do naprawy:

18. Na kanale 1161 według LCN na liście naziemnej, kanał HbbTV na którym wyświetla się plansza z komunikatem Polsat Go i dopiskiem "Aplikacja HbbTV dedykowana dla telewizorów obsługujących hybrydową HbbTV. Podłącz telewizor do Internetu" pojawia się tylko ta plansza i nic więcej, a na innych telewizorach działa poprawnie HbbTV. Oprogramowanie w telewizorze TPM211EA_R.101.000.136.218 z kwietnia tego roku, telewizor nowszego nie widzi. Oczywiście telewizor podłączony do Internetu.


Całe HbbTV w Philipsie działa tragicznie, nie ma tam osoby co by to naprawiła, niech zajmie się tym ktoś Holandii, skoro nasi nie dają rady. Jakoś w LG czy budzetowym TCL HbbTV działa od strzału, a w wyższym modelu Philipsa z lepszym niby procesorem tak kuleje.

I jak tu kupić kolejny telewizor Philipsa ???
 

PawełZ

Member
Czy jakiś posiadacz TV 43PUS85x6 może zmierzyć wymiar od dolnej krawędzi TV (bez stopy) do środka dolnych otworów VESA, oraz od górnej krawędzi do górnych otworów VESA?
Z góry dziękuję.
Czy ktoś już może bezpośrednio porównywał jakie zmiany wprowadzono w nowszej wersji z oznaczeniem 85x7, względem starczego 85x6?
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przed wgraniem z pendrive oprogramowania TPM211EA_101.000.178.222 do telewizora, mam pytanie do osób które je już mają wgrane, oraz ułożoną listę kanałów ulubionych naziemno-satelitarną, czy na tym oprogramowaniu nie wyrzuca z tej listy kanałów ulubionych lub czy nie znikają z niej samoczynnie kanały?

Pytam, bo dla mnie jest bardzo ważna lista kanałów ulubionych, bo rodzice z niej korzystają i sami nie są wstanie sobie jej przełączyć np. z naziemnej na ulubioną i gdyby były z nią problemy, to nie będę wgrywał tego oprogramowania.

Support twierdzi że w tym nowym oprogramowaniu nie ma już problemu z Wydarzenia24 i by ją wgrać, skoro nadal jej telewizor nie widzi.
 
Do góry