Philips DLED 85x6 z serii Performance.

Wasiu84

New member
Co jest nie tak z tym filmem?

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Nie widzisz na prawym słupku jak telewizor nie radzi sobie z wyświetlaniem pasów ? Prawy slupek żółto czarny obserwuj. To mnie ma już znaczenia, bo tv ktory przyszedł z serwisu ma mega efekt brudnego ekranu + czerwień przebija się przez inne kolory jakby panel który do mnie wrócił byl po prostu zuzyty. Czerwien przebija się przez inne kolory.
Nie ważne Philips jest dla mnie skreślony. Telewizor który do mnie wrócił nadaje się na śmietnik.
Żałuję że już nie ma.plazm na rynku, bym taka plazmę.wzial za 2tys i bym miał lepszy obraz niż LCD za 4tys.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dziś plazmy też nie kosztowałyby 2 tyś ale 5 tyś.
Nie produkują bo nie mieściły się ze zmniejszeniem poboru energii.
Ale następca, czyli Oled ma wszystko i jeszcze więcej niż plazma.
 

Katar10

Member
Dzień dobry,
Planuje zakup tego Philipsa , czy wieczorem nie ma problemu z kolorem czarnym?
Ostatni 75pus7354 słabo sobie radził .
 

theblood

New member
Witam serdecznie, zakupiony przeze mnie Pus8536 miał naklejkę w prawym górnym rogu, po której delikatnym odklejeniu został klej. Jak to umiejętnie wyczyścić żeby nie rozmazać i zarazem pozbyć się kleju?
 

Attachments

  • 20220512_205210.jpg
    20220512_205210.jpg
    843,5 KB · Wyś: 36

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Woda i mikrofibra.
I nie powinno być śladu.
===============================

Katar 10 - ten nie ma problemu z czernią , jest na matrycy MVA.
Jest w promocji dla niebieskich członków forum z pakiet dodatkowo.
 

sylwek_n30

Klub HDTV.com.pl
VIP
#Android 11.
Pytanie o wady i zalety. Czy warto aktualizować, czy lepiej jeszcze poczekać?
No i czy w razie potrzeby będzie można się cofnąć do dziesiątki?

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

Wasiu84

New member
U mnie przy and11 po dłuższym użytkowaniu tv pilot/system nie reaguje. Wciskam pauzę, wstecz czy główne menu i cisza dopiero po paru sekundach zaczyna odpowiadać.

Podczas oglądania HBO max i oglądaniu np. serialu gdy skończy się odcinek i chce wgrać kolejny potrafi wyświetlić komunikat brak dostępu do treści, trzeba wyjść z aplikacji i wejść żeby zaczęło funkcjonować.

I ja widzę lekkiego laga w menu szczególnie, gdy telewizor dłużej jest włączony i latamy po aplikacjach.

A i po usunięciu z głównego ekranu (home) paska "polecane aplikacje" co jakiś czas sam się dodaje do ekranu głównego. Wczoraj dwukrotnie usuwałem go z ekranu. To mnie wkurza, bo praktycznie codziennie consjmniej raz muszę go stamtąd wywalać.
 
Ostatnia edycja:

Wasiu84

New member
Mam pytanie czy nie uważacie, że ustawienie jasności i nasycenia ambilight powinno być osobno przypisywane do danego rodzaju- standard, naturalny, jaskrawy...
Chodzi o to że w dzień ustawiam sobie jaskrawy i podbijam jasność na 5, zmieniam wieczorem na natural i ustawiam jasność na 1. I teraz jak wrócę do opcji jaskrawy to dalej jasności jest na 1, a nie na 5. Muszę znów wchodzić głębiej w opcje. Czyli ustawień jasności i nasycenia nie przypisuje do wybranego podświetlenia tylko jest on ustawiany niezależnie. A powinno to być rozwiązane jak przy opcjach obrazu, każdy profil jaskrawy, naturalny, standard ma osobne ustawiania jasności i nasycenia, tylko dlatego profilu.
 
Ostatnia edycja:

sylwek_n30

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja uważam, że powinna być możliwość wyboru czasu, kiedy ambiligh się włącza i wyłącza, np w dzień do zachodu słońca mógłby się wyłączać a po zachodzie włączać. Ewentualnie na sztywno, w konkretnych godzinach.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

sylwek_n30

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ale to przecież jeden klik na głównym pilocie.
Masz kiedy Ci się wymarzy.
U mnie nie jeden klik, a przynajmniej trzy. Poza tym, są w rodzinie osoby, którym nie chce się za każdym razem wchodzić w tę funkcję i oglądają tv z ambilighem w dzień przy pełnym słońcu, kiedy pożytek z tego jest w zasadzie zerowy. Nie mówiąc już o tym, że bez sensu wypalają się diody i zużywa prąd (wiem wiem, to są groszowe sprawy, ale chodzi o sam fakt że mogłaby być taka możliwość).

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

arturro67

Member
Mam sygnał z kablówki ( w jednym kablu) zarówno DVB-C jak i DVB-T jak dokonac przełączania pomiedzy naziemna a TV kablową ? podpowie ktoś z kolegów ? w TV Panasonic nie było problemu....aktualnie TV po wyszukiwaniu mam albo albo..
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
czytałem na zagranicznym forum że jest ale nigdy tego nie robiłem, ponieważ aczkolwiek gdyż nie było mi to potrzebne
 

sylwek_n30

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tylko, czy w razie czego będę mógł odesłać tv na gwarancji? No i skąd wziąć poprzedni soft z andkiem 10 na mój model?

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Z softem problemu nie ma najmniejszego, co do wgrania softu starszego to też nie powinno to mieć wpływu na gwarancję bo przecież nikt nikogo nie zmusza do aktualizacji i wcale nie musiałeś tego robić

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry