Philips DLED 85x6 z serii Performance.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wiele osób zwracając telewizor nie wylogowują się kont platform filmowych.
Jeśli ten sam telewizor trafi nie zresetowany do innego nabywcy ( były takie przypadki ) to korzysta z tego Netflixa gratis.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzisiaj otrzymałem oprogramowanie z Androidem 11, TPM211EA_R.101.000.136.218

Na razie brak poprawek w nim prze ze mnie zgłoszonych, ale tu było głównie wprowadzenie wyższej wersji Androida, ale z tego co mi napisali ciągle nad nimi pracują.
Tu ciągle aktualizuję co zgłosiłem i co już naprawiono, lub nie da się poprawić czy zmienić: https://forum.emitel.pl/viewtopic.php?t=8420

Jak to wszystko naprawią, z czystym sumieniem wszystkim będę polecał Philipsa z pełnym Androidem, i na pewno zakupie następne egzemplarze.
 

Wasiu84

New member
Czy po aktualizacji do androida 11 ktoś zauważył lekkie rwanie obrazu co jakiś czas? Oddałem na reklamacje tv wrócił do mnie z nowym oprogramowaniem i jestem lekko załalamany. Nie wiem co się dzieje, ale obraz nie jest płynny na żadnej platformie. Tzn jest płynny, ale przycina się minimalnie w niektórych scenach (zawsze w tym samym momencie) wygląda to tak jakby wyłączyć w tym momencie opcje płynnego ruchu. Niezależnie od jakości wyświetlanego obrazu i platformy, wygląda to tak jak spadki klatkek w grze komputerowej na dosłownie 2sekundy.
Nie wiem co się dzieje, ale tak jak byłem zadowolony z obrazu to teraz jestem mega rozczarowany. Aktualizacja zbiegła się powrotem tv z serwisu i zwariowałem, czy coś w serwisie się stało czy to nowy soft tak działa.

Zara będę wgrywał soft ze strony na pena bo jest jeszcze stara wersja oprogramowania i spróbuję ją wgrać.
 
Ostatnia edycja:

Wasiu84

New member
Włączyłem Batmana i np w 1h 29min rusza Batman rwie jego chód jest ok za nim Gordon rusza i na wysokości pingwina widzę rwanie obrazu mija go jest ok.
Zaraz po tym kolejna scena gdzie rusza batmobil rusza ładnie obraz plynny i gdy batmobil kończy skręt rwie obraz co widać dobrze na reflektorach pojazdu. Za nim rusza autem Gordon i to samo. Jakby gubił klatki. Zawsze w tym samym momencie.
Zauważacie to na waszych egzemplarzach?
 
Ostatnia edycja:

sylwek_n30

Klub HDTV.com.pl
VIP
Niestety, ja nie pomogę. Zostanę jeszcze na androidzie 10 i poczekam na rozwój i komentarze osób niecierpliwych, którzy lubią aktualizować w pierwszej kolejności.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

Wasiu84

New member
Niestety, ja nie pomogę. Zostanę jeszcze na androidzie 10 i poczekam na rozwój i komentarze osób niecierpliwych, którzy lubią aktualizować w pierwszej kolejności.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Mi serwis zaktualizował do androida 11, sądzę że i tak bym przyjął aktualizacje gdyby się pojawiła.
Dziś podłącze przystawkę android Xiaomi do tv,.który również ma już 11 wgrana. I zobaczę czy to wina matrycy czy systemu na tv.

Jest możliwość wymuszenia downgradu lub resetu tv do systemu z jakim został zakupiony? Ściągnąłem z ich strony aktualizacja która jest z marca, ale tv mówi że nie widzi oprogramowania na penie
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
U mnie na 9206 po zmianie na androida 11 zero problemów, nic nie przycina... Czytałem kiedyś na zagranicznym forum o tym że jest możliwość cofnięcia softu, ale nie zrobisz tego w taki sposób jak robi się aktualizację softu bo tv nie puści Ci starszej wersji na nowszą którą ma wgraną.
 

wally666

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sam zmieniales czy Philips udostepnil przez OTA? Czy ktos dostal juz na PUS85x6 aktualizacje automatyczną?

U mnie na 9206 po zmianie na androida 11 zero problemów, nic nie przycina... Czytałem kiedyś na zagranicznym forum o tym że jest możliwość cofnięcia softu, ale nie zrobisz tego w taki sposób jak robi się aktualizację softu bo tv nie puści Ci starszej wersji na nowszą którą ma wgraną.
 

tomhusky

Klub HDTV.com.pl
VIP
U mnie na 75PUS8506 i Androidzie 11 z dnia 21.04. też zero problemów z płynnością, oglądniem i aplikacje i C+, itp. Nawet nowy Batman na HBO Max płynnie poszedł w dniu premiery a net mam słabiutki radiowy. Bardziej denerwuje nowe oprogramowanie Canal+ ale to inna bajka...
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Albo po świętach majowych zadzwonić na infolinię Philipsa i zapytać się dlaczego jeszcze nie dostałeś oprogramowania z Android 11.

Mnie prosili by nagarć nowe logi z tym błędem że wyświetla inny kanał niż powinien być wyświetlany, właśnie zarejestrowałem to zjawisko i wysyłam im logi z tym. Jest to opisane jako błąd nr. 12: https://forum.emitel.pl/viewtopic.php?p=247723#p247723
 
Ostatnia edycja:

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Następnym plusem telewizorów Philips jest możliwość selektywnego wyłączenia HbbTV na danym kanale. Gdy jakiś nadawca przesadza z reklamami w HbbTV, to można wyłączyć u niego obsługę HbbTV, pozostawiając włączoną na innych kanałach.
Tak samo jak Philips umożliwia stworzenie wspólnej listy kanałów naziemno-satelitarnej, inni jak LG czy Samsunga takich rzeczy w telewizorach nie umieją zrobić.
Co jest dobre trzeba chwalić!
 

arturro67

Member
W jaki sposób ustawic 2 oddzielne listy kanałów DVB-C i DVB-T .Sygnał mam z kablówki problem z tym jest taki że albo wyszukuje DVB-T albo DVB-C brak mozliwosci filtrowania naziemnej i kablowej TV.
 
Do góry