Philips DLED 85x6 z serii Performance.

wally666

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak, po podłączeniu soundbara pod tv, telewizor od razu go rozpoznał i pokazał komunikat o przełączeniu dźwięku na "urządzenie audio". Od tego momentu dźwiękiem idącym na soundbar steruje pilotem od tv
 

sylwek_n30

Klub HDTV.com.pl
VIP
Poprawcie mnie jeżeli się mylę ale ten sam soft jest na 85x6, 9206, OLED 706 i inne. Tak więc jeśli tak jest i u mnie na 9206 działa sterowanie tym samym pilotem zarówno soundbara jak i dekodera sat to i na innych tv powinno....

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Hej.
Jakiej firmy masz soudbara?
Od jakiego dostawcy masz dekoder sat i czy telewizor miał go w swojej bazie, jak np mają TV LG gdy na początku (przy konfiguracji telewizora z dekoderem) pyta się, od jakiego dostawcy jest dekoder. Wczoraj pomagałem teściowej sparować nowy telewizor LG i na początku miałem wybór dostawców, wskazałem Cyfrę+ i dalej poszło. Teraz steruje jednym pilotem.
Czy u nas też tak można, bo nie mogę tego znaleźć, a nie pamiętam, by na początku TV pytał mnie o dostawcę dekodera sat.
 

sylwek_n30

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeszcze jedno: Jak macie podpięty dekoder sat? Do TV, czy do sounbara? Jak te trzy sprzęty połączyć, by było jak najlepiej? Dodam, że w soundbarze JBLa mam 2 złącza HDMI, z czego jeden z nich HMDI ARC. Teraz tak mam, że jeden kabel idzie od dekodera sat do TV a drugi idzie od soudbara (złącze HDMI ARC) do TV.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Soundbar Hitachi. Dekoder Sat mam własny ( 4k Linux). Podłączone jak u Ciebie, osobno dekoder i osobno soundbar.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

wally666

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeszcze jedno: Jak macie podpięty dekoder sat? Do TV, czy do sounbara? Jak te trzy sprzęty połączyć, by było jak najlepiej? Dodam, że w soundbarze JBLa mam 2 złącza HDMI, z czego jeden z nich HMDI ARC. Teraz tak mam, że jeden kabel idzie od dekodera sat do TV a drugi idzie od soudbara (złącze HDMI ARC) do TV.

Soundbar z TV przez HDMI ARC a pozostale sprzety (dekodery, konsole itp) bezposrednio z TV via HDMI
 

Mateuszsz

New member
Do posiadaczy Philips 65PUS8506, czy bardzo tragicznie obraz wygląda po wyjęciu z pudła i sporo trzeba poustawiać, żeby to jakoś wyglądało? Są gdzieś dostępne gotowe ustawienia?
 

Mateuszsz

New member
Nie mogę edytować niestety. Philips 65PUS8506 z tego co widzę nie posiada a2dp, ale widziałem tutaj i w komentarzach, że zachwalane jest, że można słuchać na słuchawkach bluetooth, ale chyba jednak nie można skoro nie posiada a2dp?
 

sylwek_n30

Klub HDTV.com.pl
VIP
Do posiadaczy Philips 65PUS8506, czy bardzo tragicznie obraz wygląda po wyjęciu z pudła i sporo trzeba poustawiać, żeby to jakoś wyglądało? Są gdzieś dostępne gotowe ustawienia?
Polecam zamówić telewizor u Kikiego (pana Krzysztofa) on Ci wszystko ustawi profesjonalnym sprzętem. Ja tak u niego kupiłem i polecam, obraz żyleta. Do tego wgra Ci bardzo dużo dodatków na telewizor.
Z ceny też będziesz zadowolony. Ja dostałem lepszą cenę niż w sklepach na Black Friday.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

sylwek_n30

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czy ma ktoś telewizor Philipsa i dekoder firmy Jambox? Chciałbym wiedzieć czy przy takiej konfiguracji można sparować dekoder z telewizorem żeby sterować jednym pilotem.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czy taki budżetowy soundbar Philipsa poprawi troszkę dźwięk ?
https://www.pepper.pl/promocje/soundbar-philips-htl1508-kaufland-jaslo-485466#thread-comments
Ojciec już trochę przygłuchawy i mówi że nic w tym Philipsie nie słychać i idzie na stary telewizor LG, i pomimo że tam nie jest jakoś strasznie głośno, to mówi że tu słyszy dobrze
Ważne by głosem sterować pilotem od telewizora!

Jak nie tan sondbar, to jaki inny tak do 400zł który będzie można sterować głos pilotem do TV?
 

sylwek_n30

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kiki,
czy jak wrócę do ustawień fabrycznych, to skasują mi się wszystkie Twoje dodatki i ustawienia? Pewnie tak, co?
Drugie pytanie dotyczące kabla HDMI:
Czy możliwe jest, by powodem braku sterowania sounbarem pilotem od telewizora był zły kabel? To samo z dźwiękiem od dekodera TV. Dźwięk idzie przez kabel normalnie, tyle że nie mogę robić głośniej/ciszej. Szukam różnych powodów, bo wkurza mnie sterowanie trzema pilotami.
Dodam, że na tym samym kablu miałem tego soundbara podpiętego pod starą plazmę LG i wszystko hulało.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Ja miałem taki przypadek ze na LG i philipsie sounbar działał jak trzeba a na sony na tym samym kablu ten sam soundbar nawet nie ruszył... Tak że wszystko jest możliwe. Ustawienia fabryczne kasują wszystko.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
@sylwek_n30
Masz może dostęp do telewizji naziemnej, i sprawdziłbyś mi jedną rzecz, czy na MUX-5 działa u Ciebie HbbTV?
Dziwną odpowiedź otrzymałem od Philipsa, z której wychodzi że coś jest nie tak z moim telewizorem, bo u cioci 200 metrów od demnie na Samsungu działa na tym MUX-ie HbbTV, u mnie od nowości nie, więc co, telewizor uszkodzony?
Brak HbbTV na niektórych kanałach DVB-T2 oraz kanale opartym na Hbbtv - po testach działa prawidłowo wszystko , spowodowane może być to u Pana po stronie dostawcy/nadajnika.
 

tommiyacht

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam. Czym sie róznią od siebie modele:

58PUS8546
58PUS8535
58PUS8536

chyba bede wybierac miedzy tymi. Zakładam ze wszystkie są na VA z tego co wykopałem w necie.
 

wally666

Klub HDTV.com.pl
VIP
8546 - czarna ramka
8506 - srebrna ramka
8536 - ten chyba ma innego pilota (na spodzie jest klawiatura qwerty)
8535 - zeszloroczny model

Wystepuja tez jakies subtelne roznice w nozkach pomiedzy tymi samymi modelami z serii PUS85x6
 
Do góry