Philips DLED 85x6 z serii Performance.

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Philips może ma już nowy soft usuwający w 100 % problem z odbiorem kanału Wydarzenia24, ja na ostatnim dostępnym z końcówką 105 nadal mam czasmi jak źle kanał zaskoczy te same problemy z odbiorem. Zgłoszone i odpowiedź że pracują. Taka sama odpowiedź z samoczynnym wyrzucaniem z listy kanałów ulubionych do sat czy naziemnej.

W artykuje wykorzystali moje materiały i filmik nagrany w Media Expert 🤗

I tak przy okazji nowe telewizory Philipsa na ten rok właśnie pojawiają się w sklepach:
Czekamy na pierwsze testy od Kikiego jak nowe modele sobie radzą z GoogleTV
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak naprawili by te błędy zaraz po zgłoszeniu, już dawno oni że mną by się nie męczyli, jak i ja z nimi😉, trwa to już półtora roku, za pół roku koniec gwarancji na telewizor.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Napisałem na PW o cenę 65PUS8818 lub 65PUS8808 bo to są chyba dokładnie te same telewizory w ciemnym antracytowym kolorze, może różne modele dla różnych sieci sprzedaży?

Czekam na recenzje i werdykt Marka jak Google TV się sprawuje i inne rzeczy np. HbbTV jak szybko wskakują kanały wirtualne itd. Czekam na zdjęcia nowego menu jak wygląda, jak wygląda też banner info który jest widoczny podczas zmiany kanałów, a Philips musi potwierdzić czy da się radę utworzyć wspólną listę kanałów DVB-T i DVB-S jak w starszych modelach.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Czekam na recenzje i werdykt Marka jak Google TV się sprawuje
Powinieneś sam zrobić odpowiednie testy a nie czekać na jakieś werdykty wiadomo że w takim przypadku ocena może być tylko jedna Po swoich doświadczeniach wiem że ogromnym błędem jest kupowanie telewizora na odległość ,drugi raz nigdy bym tego nie zrobił
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Obecnie jest przerwa w kodowaniu kanałów w MUX-4, można te kanały podejrzeć, tylko nie widać ich na liście kanałów, trzeba z pilota wklepywać kanały od 110 do 120. Testujcie jaka jest ich jakość nim zakodują.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP

arturro67

Member
Witam, mam sygnał z TV kablowa w jednym kablu zarówno DVB-T jak i DVB-C jak dodać kanały do wspólnej listy. Aktualnie mogę jedynie mieć kablówkę lub naziemną jak to połączyć....?
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pragnę poinformować, że wraz z wersją oprogramowania TPM211EA: 101.1.4.131 naprawiono wreszcie problem z odbiorem kanału Wydarzenia24, dzisiaj ostatni dzień ten kanał nadaje na MUX-4, jutro jego miejsce zajmie Polsat News Polityka. Natomiast Wydarzenia24 zostaną przeniesione na MUX-1.

Philipsie, teraz zajmijcie się naprawą samoczynne go wyrzucania z listy kanałów ulubionych naziemno-satelitarnej do samej sat lub naziemnej, to jest największy obecnie problem tego telewizora i trwa już ponad 2 lata.
 
Do góry