Philips czy LG 77 cali

conqest

Well-known member
Bez reklam
Pytanie jak to się zachowuje w filmach w których są czarne pasy na górze i dole ekranu?? Jak jakiś czas temu szukałem zamiennika do ambi to wiele urządzeń tego typu miało z tym problem...
 

Gregory668

Member
Govee LED Strip Lights , jeśli nie chcesz na tv , to te taśmy lacza się z apka na tel i możesz sobie ustawić kolor. a na przyszłość jeśli będziesz chciał dokupić lampę z tej samej firmy można to połączyć żeby świeciło w ten sam sposób jak philips hue tylko za połowę ceny .
 

Edis

New member
Govee LED Strip Lights , jeśli nie chcesz na tv , to te taśmy lacza się z apka na tel i możesz sobie ustawić kolor. a na przyszłość jeśli będziesz chciał dokupić lampę z tej samej firmy można to połączyć żeby świeciło w ten sam sposób jak philips hue tylko za połowę ceny .
Właśnie chce taki pasek nakleić na tv tylko ręcznie kolory chce ustawiać a nie tak jak w tej wersji z kikutem na telewizorze.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Govee LED Strip Lights , jeśli nie chcesz na tv , to te taśmy lacza się z apka na tel i możesz sobie ustawić kolor. a na przyszłość jeśli będziesz chciał dokupić lampę z tej samej firmy można to połączyć żeby świeciło w ten sam sposób jak philips hue tylko za połowę ceny .
Super by było właśnie gdyby jakaś konkurencja w końcu wyszła dla philipsa bo ceny za hue sa wyssane z palca...
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Jeżeli Hue jest za drogi , proponuję taśmę TP-LINK TAPO 900 koszt mały okukoło 100zł 5m sterewonie WiFi

Kupiłem kilka i mogę polecić
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Nie chodzi o to czy stać czy nie stać - uważam po prostu że cena jest mocno wygórowana. Mam tv z 4 stronnym ambi a do soudbara dokupienie satelity taw 6205 które mają ambi więc Hue podziękuję...
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
No widzisz ja mam Hue w całym domu lampy , taśmy czujniki ruchu więc mam trochę lepsze pojęcie jak Ty czy warto i powiem szczerze Warto !! mam do porównania Tapo , Mi i inne które mam w firmie , do Hue nie ma porównania.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Brawo Ty - mi nie jest potrzebna dyskoteka w całym domu... zresztą to nadal nie zmienia faktu że to moglo by być tańsze i zapewne będzie jeżeli będzie alternatywa...
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Co nazywasz dyskoteką, widać że nie masz pojęcia o Hue a szkoda myślałem że jesteś bardziej w temacie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mam ambilight w domu i nie ma to nic wspólnego z dyskoteką.
Takie opowieści mogą tylko pisać CI co go nie widzieli przy normalnej pracy !
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Jak widać nie, czytać umiesz ale zrozumienia brak...więc dla Ciebie raz jeszcze...
Mam ambi i wiem jak działa ale ambi w tv a ambi + Hue żarówki w całym domu + taśmy Led + czujniki ruchu... widzisz różnicę????
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
A widzisz i tu conqest bardzo się mylisz , do rozszerzenia efektu Ambilight z tv mam 2 Hue go , 2 Hue play i tu jest kolor ok, ale reszta oświetlenia na korytarzach ,łazienkach ,schodach to już różne odcienie bieli dostosowane do potrzeb oraz pory roku, szczególnie polecam budzenie światłem w kolorze imitującym słońce w zimie.
Po za tym czujniki ruchu na schodach, automatyczne włączanie i wyłącznie wybranych świateł przy powrocie do domu lub wyjściu dzięki GPS. Jak widzisz to nie tylko kolorowe światełka.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Kiedy zrozumiesz że to co ty masz nie oznacza że każdy musi tak mieć. Nie każdemu by to odpowiadało i co najważniejsze nie każdy by tego chciał i potrzebował. Niektórzy lubią minimalizm a nie nawalone wszystkoego ile się tylko da. Jak dla mnie to sobie możesz zamontować rzutniki i kule w salonie, bedziesz miał efekt disco jeszcze... nic mi do tego...
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Widzisz ja grzecznie staram się wytłumaczyć co to jest inteligentne oświetlenie Hue że to nie tylko Ambilight, a Tobie tylko disco w głowie.
Ale kończmy temat jeżeli ktoś będzie zainteresowany oświetleniem Hue chętnie podpowiem , które produkty są warte uwagi.
 
Do góry