Philips bdp 5100

min

New member
Czy ktoś poradził sobie z wyświetlaniem polskich znaków? (SW 1.53)
Odtwarza normalnie. W opcjach napisów (podczas odtwarzania) trzeba wybrać chyba środkowoeuropejski (o ile mnie pamięć nie myli) zestaw znaków. Odtwarzacz zapamiętuje wybór i nie trzeba już potem tego ustawiać.
 

devilinside

New member
Witam na forum

Drążę temat dysku, filmów hd i polskich napisów właśnie, w BDP5100

Odtwarza normalnie. W opcjach napisów (podczas odtwarzania) trzeba wybrać chyba środkowoeuropejski (o ile mnie pamięć nie myli) zestaw znaków. Odtwarzacz zapamiętuje wybór i nie trzeba już potem tego ustawiać.

Mógłbyś łopatologicznie wyjaśnić mi jak wybrać ten środkowoeuropejski zestaw znaków? Podczas odtwarzanie mogę tylko wybrać napisy lub je wyłączyć. Cały czas krzaczki :-/
 
Ostatnia edycja:

Torch777

New member
BDP nie czyta plików MKV - SZAJS

mam problem z tym odtwarzaczem, zaczęło się od tego że nie czytał niektórych plików mkv i avi. był też problem taki iż zawieszał się przy oglądaniu filmu z dysku zewnętrzengo i tylko wyjęcie wtyczki z gniazda pomagało. oddawałem 2 razy do naprawy, za drugim razem dali mi nowy sprzęt ( powiedzieli że płyta główna była uszkodzona ) wczoraj odebrałem nowy i okazuje się że dalej jest to samo.

przedstawiciel Philipsa powiedział że to wina tego że dysk jest sformatowany do NTFS a ten sprzęt czyta tylko fat 32. co sądzicie, bo ja już zgłupiałem i najchętniej to bym go oddał i odebrał kasę bo fat32 nie pozwala na czytanie plików większych niż 4gb a większość fanych filmów ma po 8GB.

POMOCY.
 

gregorus

New member
WItam!
Czy BDP5100 potrafi przenosić napisy(np.: niżej) w filmach Blu-Ray? (tak jak młodsi bracia BDP2500 i BDP3000)?

Pozdrawiam,
Grzegorz
 
Do góry