Philips Android TV - ukrywanie wybranych kanałów DVB-C

gruby19

New member
Od jakiegoś czasu użytkuję OLED855, ale wydaje mi się że pytanie nie dotyczy konkretnego modelu, a wszystkich TV Philips z ostatnich lat z systemem Android TV dlatego zakładam temat w tym wątku.

Mianowicie - mam podłączoną telewizję kablową, z pakietem ok 100 kanałów. Kiedy wybieram źródło "Kabel", widzę listę wszystkich kanałów, które mógłbym mieć + jeszcze kanały testowe od TVP - łącznie około 250 pozycji. Nie pamiętam jakie kanały mam w pakiecie, więc kiedy czegoś szukam, muszę przeklikać wszystkie 250 pozycji... Dodatkowo, w pakiecie mam kanały, których nigdy nie włączam, np muzyczne, dziecięce - też nie chciałbym ich widzieć na liście. Niby można utworzyć listę ulubionych kanałów, ale kiedy dostawca udostępnia nowy kanał, nie będę mieć go na swojej liście, a też nie dostaję żadnego powiadomienia o nowym kanale, żeby dodać go ręcznie. No i sam proces dodawania też jest złożony...

Jeśli nie można ukrywać wybranych kanałów, to może chociaż można ukryć niedostępne kanały - budżetowy LG z 2011 roku miał taką funkcję...

Czy ktoś zna rozwiązanie?
 
Do góry