Philips 9705 wszystko o serii

accu

New member
Bez reklam
Dziękuję za odpowiedź, podjąłem decyzję iż jeśli wymienię to jedynie na 46PFL9707- tylko ta cena...?!

Witam uprzejmie,

Mamy więc wspólny punkt widzenia co do wyboru nowego telewizora na parę najbliższych lat .
Trzeba jednak poczekać , aż cena "opadnie" do akceptowalnej .:|

Pozdrawiam ,:)
accu
:kom:
 

mariusz50

New member
Witam.
mam pytanko odnośnie okularów - jakie kupić do tego modelu? Zestawu PTA02 już nie ma. Patrzyłem na stronce philipsa, zgodne są prawie wszystkie, ale w żadnych nie ma (chyba) nadajnika 3D, który był w "starym zestawie :(

Mariusz
 
napisze tu, moze sie uda uzyskac odpowiedz...

mam philipsa 40PFL9705 z nadajnikiem 3d i okularami. Odtwarzajac filmy 3d przez konsole na tym TV nie ma problemow! Wszystko automatycznie sie uruchamia!
Problem jest, gdy zapodaje film na pendrive w formacie mkv. Obraz mam podzielony na dwie czesci (pionowo) i nic a nic nie chce sie wlaczyc w tryb 3d... gdzie popelniam blad, a moze ten model nie odczyta poprawnie z USB?
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
napisze tu, moze sie uda uzyskac odpowiedz...

mam philipsa 40PFL9705 z nadajnikiem 3d i okularami. Odtwarzajac filmy 3d przez konsole na tym TV nie ma problemow! Wszystko automatycznie sie uruchamia!
Problem jest, gdy zapodaje film na pendrive w formacie mkv. Obraz mam podzielony na dwie czesci (pionowo) i nic a nic nie chce sie wlaczyc w tryb 3d... gdzie popelniam blad, a moze ten model nie odczyta poprawnie z USB?

Z pena nie pójdzie. Ja też próbowałem z dysku zewnętrznego a potem z podłączonego do sieci NASa.
Film musi być w katalogu, który TV widzi przez DLNA.
 
zainstalowalem serwer multimediow i powiem tak, zwykly divx poszedl bez problemu przez DLNA notmiast przy pliku mkv 3d mam informacje... "plik bez wsparcia" i nijak nie moge go ruszyc! Jakies sugestie?
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Z perspektywy upływającego czasu muszę jedno stwierdzić ,że seria telewizorów firmy Philips 9705H/12
ma jedną z zalet , które trudno teraz znaleźć w modelach telewizorów firmy Philips z lat 2011 , 2012 ,
czy 2013 . Chodzi mnie o wyjście cyfrowe audio :koaksjalne (RCA) . Teraz "trend" jest na wyjście
cyfrowe audio : optyczne .




Połączenie cyfrowe audio coaxialne(interconnect- RCA) nie sprawia żadnego
kłopotu i można przesłać sygnał dźwiękowy o częstotliwości próbkowania 32-192 kHz , gdy łączem
optycznym z reguły 32-96 kHz.
Ja telewizor mam połączony kablem Coaxial Digital Chroma 5 firmy WireWorld z wzmacniaczem zintegrowanym firmy Accuphase E-213 , który "oprzyrządowałem " w kartę DAC-30 firmy Accuphase.
Do wzmacniacza podłączony jest zestaw kolumn podłogowych firmy Sonus Faber Grand Piano Home.
Nie potrzebuję zestawu 5.1 czy 7.1 , a dźwięk z mojego systemu dwukanałowego "kina domowego"
moim zdaniem jest wyborny:|.W systemie do kina jest jeszcze odtwarzacz Blu-ray firmy Philips BDP 9600/12. Wejścia audio cyfrowe w karcie DAC-30 firmy Accuphase to :coaxial o częstotliwości próbkowania 32-192 kHz , optyczne i USB o częstotliwości próbkowania 32-96 kHz.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Spróbowałem dzisiaj uaktywnić(tj.włączyć) w moim telewizorze firmy Philips 32PFL9705H/12 jointSpace.
Po kilkukrotnej próbie wklepania sekwencji cyfr kolejno: 5646877223 przyciskami na pilocie zdalnego sterowania telewizorem , jointSpace udało się mnie włączyć . Potwierdzeniem , było ukazanie się
przez 2 sekundy na środku ekranu telewizora małego ekranu z napisem : joint space - enabled.
Czynność tą wykonywałem przy oglądaniu programu telewizyjnego. JointSpace można włączyć w seriach 7xx5 , 8xx5 , 9xx5 telewizorów firmy Philips z roku 2010 , które muszą mieć wgraną wersję oprogramowania 000.140.025.000 lub wyższą. JointSpace można włączyć również w seriach 8xx4 i 9xx4
telewizorów firmy Philips z 2009 r. , które muszą mieć wgraną wersję oprogramowania 000.026.078.000 lub wyższą.
Skorzystałem dalej ze strony:
Apple - Apps - Remote
i już można użyć iPhone jako pilota i ma się również klawiaturę za pośrednictwem telefonu.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Tomi_St

New member
Witam
Czy ktoś z Was używa dysku sieciowego NAS do odtwarzania filmów i zdjęć?
Zastanawiam się czy nie zakupić takiego dysku ale mam obawy czy filmy DiVix lub zdjęcia odtwarzane będą przez telewizor płynnie.
Próbowałem odtwarzać filmy Divix umieszczone na komputerze (Core i3 2GHz) przez oprogramowanie Media Connect ale obraz była mało płynny, a zdjęcia ładowały się niezbyt szybko.
Dlatego zastanawiam się czy dysk NAS (podłączony do routera przewodowo tak jak i TV) sprawdzi się w tym wypadku.

Posiadam 46 cali 9705.
Pozdrawiam
Tomi
 

Czarny1212

New member
KiKi proszę o odpowiedź

Kochani, podajcie jakie modele Philipsa są następcami modelu 9705 ?
Który z obecnie sprzedawanych Sony, Panasonica i Sama są jego odpowiednikiem.
Pozdrawiam, 8)
 

nowy51

New member
Problem z Pilotem w 40"9705

Witam Wszystkich forumowiczów posiadam tv 40"9705 i proszę o pomoc .Po załadowaniu net tv wszystko niby jest na ekranie ale pilot nie wybiera funkcji internetowych tak jakby nie działał dziwne bo dioda kontrolna zapala się w trakcie klikania tym pilotem.Nie mam pojęcia gdzie tkwi problem ,pozdrawiam i proszę o sugestie przyczyn tej sytuacji .Nowy 51
Przed chwilą po odświerzeniu strony wszystko zniknęło ze strony startowej i pojawiła się plansza Cookie Notice z możliwościa zatwierdzenia I Agree niestety pilot nie wybiera :(.Może to ważne podczas ładowania Net TV na dole klódka jest zamknięta numer mojego oprogramowania to : Q5551-0.140.46.0 .Pozdrawiam raz jeszcze i czekam na odpowiedź .
 
Ostatnia edycja:

nowy51

New member
Wszedłem na stronę Philipsa zainstalowałem nowsze oprogramowanie i nic :( Dalej stoje w martwym punkcie .
 
Ostatnia edycja:

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Skontaktuj się z infolinią Philips. Zaptaj się o downgrade do tego TV - mają link do wcześniejszego softu, któr wgrwa się i później instaluje się na niego najnowszy :) Kiedyś dostałem to od nich ale nie wiem co się z tm stało :) Problem bł właśnie z tm, że nie mogłem zaakceptować warunków SMART TV.
 

nowy51

New member
Panowie pomoże Ktoś , chcę wgrać starszy soft ale tv 9705 wykazuje ,że usb jest puste nie widzi plików oprogramowania z końcówką 23 i kolejnych . Obecny soft to 48.Pozdrawiam
 

accu

New member
Bez reklam
Panowie pomoże Ktoś , chcę wgrać starszy soft ale tv 9705 wykazuje ,że usb jest puste nie widzi plików oprogramowania z końcówką 23 i kolejnych . Obecny soft to 48.Pozdrawiam

Witam uprzejmie,

Rozumiem , że na pendrive masz skopiowany plik (po rozpakowaniu autorun.upg) z daną , starszą wersją oprogramowania , którą chcesz zainstalować . Dobrze , żeby na pendrive był tylko ten plik .
Przy włączonym telewizorze wejdź do menu telewizora . Wybierz : Konfiguracja , następnie :
Ustawienia oprogramowania i wybierz opcję : Lokalna rozbudowa . Włóż pendrive z wersją oprogramowania , którą chcesz zainstalować , do złącza USB w telewizorze .(wcześniej telewizor tej wersji oprogramowania nie widzi) Wybierz ten plik .
Powinien pojawić się komunikat , że wersja , którą chcesz zainstalować jest nie aktualna . Ty potwierdzasz ,
że chcesz ją zainstalować pomimo to .

Powodzenia .:-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:
Do góry