Philips 9705 wszystko o serii

accu

New member
Bez reklam
Witam,
Z tego co się orientuję to Twój telewizor ma jeszcze dwie opcje kalibracji obrazu ISF, jedną do oglądania w dzień(ISF Dzień )a drugą do oglądania wieczorem (ISF Noc).Żadna zmiana trybu obrazu nie spowoduje zaniknięcia efektu "teatrzyku".(tylko go może ewentualnie zmniejszyć)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

GracX

New member
Bez reklam
Panowie ponawiam pytanie dlaczego po połączeniu tv z laptopem poprzez HDMI funkcja 200hz jest na szaro nie można na nia nawet 'najechać' i oczywiście włączyć to normalne czy mam może coś zle skonfigurowane?
 

accu

New member
Bez reklam
Panowie ponawiam pytanie dlaczego po połączeniu tv z laptopem poprzez HDMI funkcja 200hz jest na szaro nie można na nia nawet 'najechać' i oczywiście włączyć to normalne czy mam może coś zle skonfigurowane?

Witam,

O ile masz włączony : Tryb PC to opcje :perfect Natural Motion i 200Hz Clear Motion są po prostu
"nieaktywne" , ale można na nie jak piszesz jednak "najechać".( są oczywiście na szaro ):)

Pozdrawiam ,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Panowie ponawiam pytanie dlaczego po połączeniu tv z laptopem poprzez HDMI funkcja 200hz jest na szaro nie można na nia nawet 'najechać' i oczywiście włączyć to normalne czy mam może coś zle skonfigurowane?

Witam,

Masz wszystko dobrze skonfigurowane,-Komputer >Konfiguracja> Ustawień telewizora> Obraz>Perfect Pixel HD , opcje
Perfect Natural Motion i 200 Hz Clear LCD są nieaktywne i oczywiście masz rację , bo nie można na nie nawet jak piszesz "najechać".(są na szaro):smile:
Natomiast w : Format obrazu pojawia się opcja : Nieskalowany.
Opcja ta nie występuje wcześniej o ile telewizor ma podłączony tylko dekoder SD,



Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

BRIKSIK

New member
ja mam 32 tego philipsa ten ma 200hz i co do ruchu to powiem tak: wcale nie ma takiego teatru telewizji, ba powiem wiecej mój poprzedni 9604 miał o wiele ostrzejrzy obraz w ruchu niż obecny 9705 a tamten miał 100hz, nad czym trochę ubolewam, gdyby połączył szczegółowość 9604h z ostrością i czerń 9705 byłby super sprzet, niestety nie ma tak dobrze w jednym zrobią coś dobrze w drugim coś lepiej ale coś spaprać muszą tak jak z tą ostrościa w ruchu, a ja lubie teatrzyk :(

no i jeszcze jedna sprawa za czorta nie moge wyłaczyc tego aby białe np napisy nie jasniały i ciemniały razem z obrazem, tak wiem opcja dynamiczne podswietlenie, mam na standard, jak wyłacze no to wiadomo z czerni nici
 

Soniak45

New member
Witam mam pytanie jestem użytkownikiem Philipsa 40" 9705 oglądam z odległości 1.8 metra a pokój 2x2 metra.Idą świeta :) więc zastanawiam się czy nie dokupić zestawu 3d (okularki+nadajnik PTA 02).Pytanie brzmi czy ktoś dokupił i ma taki zestaw i jak wyglada 3 d w stosunku do konkurencji Sony czy pasywnego LG .Pytam bo od tego jest forum :) a po kupnie nie chce żałować że lichy obraz .W RTV Euro AGD widziałem opowieść wigilijną na soniaku HX 720 stce i całkiem całkiem.Acha i czy 40" nie będzie zamałe .Proszę o odpowiedź pozdrawiam fanów Filipków:). PS. Mój Blu-ray to sony z zestawu kina domowego BDV E-870 .
 

Soniak45

New member
I co nikt nie posiada z właścicieli 9705 tego rozszerzenia 3 D ?? :( a filmik widziałem oczywiście nie na HX a na EX 720 drobna korekta ponawiam do Panów zatem kolejna prośbę o pomoc w decyzji zakupu .Pozdrawiam.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Pisalem wczesniej ze mam zestaw PTA 02
I dalej jestem zadowolony:)
Problem jest taki ze materialu 3D to za wiele nie ma
Troszeczke kasy musisz wydac czy warto??
Musisz sam ocenic!!
Pozdrawiam
 

Soniak45

New member
Witam Cie vvv :skoro gra porównywalnie do konkurencji i jestes zadowolony to też łyknę ten dodatek.Mam pytanie co byś polecił na pierwszy raz ,jako zakup filmowy w którym widać te sztuczki w miarę najokazalej ?? .Pozdrawiam
 

GracX

New member
Bez reklam
accu mógłbym mi dokładnie opisać a właściwie przypomnieć jak wejść do menu serwisowego aby sprawdzić ile tv przepracował godzin nic nie mam zamiaru zmieniać jedynie ten licznik mnie ciekawi :)
 

accu

New member
Bez reklam
accu mógłbym mi dokładnie opisać a właściwie przypomnieć jak wejść do menu serwisowego aby sprawdzić ile tv przepracował godzin nic nie mam zamiaru zmieniać jedynie ten licznik mnie ciekawi :)
Witam,
Proszę wcisnąć na pilocie zdalnego sterowania 062596 oraz przycisk "ok".
ukaże się :kontynuuj ,kliknij przycisk "ok"
ukaże się :pierwsza kolumna opcji, na górze Hardware info ,piętro niżej Operations hours i na tą opcję schodzisz kursorem i klikasz "ok".Pokaże się liczba godzin pracy telewizora.Później aby "zamknij" klikasz "ok".Dalej klikasz przycisk "menu" i wychodzisz z menu serwisowego. To tak "króciutko".Można również sprawdzić ilość włączeń telewizora-opcja:Operations hours display.(11 opcja w pierwszej kolumnie opcji na 17 wszystkich opcji w pierwszej kolumnie):)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

GracX

New member
Bez reklam
około 8-9 miesięcy :) phil wymiata nie zamierzam wymieniać dokupuję projektor i czekam na jakieś boom jeśli chodzi o tv może w końcu oled :)
 
Do góry