Philips 9700 vs Pioneer 450 vs inny 2xHDMI

barni

Member
Witam
Ktoś porównywał łeb w łeb oba produkty. Zastanawiam się, czy zamiast ładować kilka tysiecy w nowy amplituner ( obecny nie obsługuje 3D ) nie zainwestować w player z dwoma HDMI (jedno wprost na projektor, drugie na amplituner i TV). Z Philipsa jestem póki co bardzo zadowolony, ale on na drugim HDMI ma tylko audio, wiec do w/w pomysłu odpada. Ew, jest jeszcze Oppo 103 z Darbeem który robi niesamowitą robotę, ale też znacznie podraża inwestycję.
Może macie jakieś kontrpropozycje ?
 

accu

New member
Bez reklam
Witam
Ktoś porównywał łeb w łeb oba produkty. Zastanawiam się, czy zamiast ładować kilka tysiecy w nowy amplituner ( obecny nie obsługuje 3D ) nie zainwestować w player z dwoma HDMI (jedno wprost na projektor, drugie na amplituner i TV). Z Philipsa jestem póki co bardzo zadowolony, ale on na drugim HDMI ma tylko audio, wiec do w/w pomysłu odpada. Ew, jest jeszcze Oppo 103 z Darbeem który robi niesamowitą robotę, ale też znacznie podraża inwestycję.
Może macie jakieś kontrpropozycje ?

Witam uprzejmie,
Niedawno jeszcze miałem podobną rozterkę , jaki nowy odtwarzacz Blu-ray sobie kupić w
miejsce używanego odtwarzacza Blu-ray firmy Philips BDP-9600/12 , który "dzielnie" sobie
u mnie "poczynał" od kilku lat . Dokonałem po analizie wyboru . Oczywiście odtwarzacz
Blu-ray firmy Oppo BDP-103 . Negocjacje w sklepie , gdzie od lat się zaopatruję w sprzęt
audio-video i "stanęło na odtwarzaczu Oppo BDP-103D (EU). Od czwartku jestem jego
posiadaczem . Napiszę krótko . Wart zakupu , a jak ktoś ma projektor lub telewizor o dużej
przekątnej ekranu to na pewno nie będzie zawiedziony . "Pancerne" opakowanie , płyta dołączona
z polską instrukcją z trzema plikami .(Oppo BDP-103EU , Oppo BDP-103D (EU) , Oppo BDP-105D(EU) ). W dodatku 29(27) października 2014 r. wydana została nowa wersja oprogramowania - oficjalna , więc
można aktualizować oprogramowanie również z poziomu odtwarzacza korzystając z połączenia z Internetem .Oczywiście można również aktualizować poprzez złącze USB , ale wpierw trzeba pobrać plik na komputer. Oprogramowanie wprowadza jedną
istotną zmianę , a mianowicie pełne menu w języku polskim i wszelkiego rodzaju komunikaty.
Doczekaliśmy się wreszcie:| . (było już w wersji beta czyli nieoficjalnej od września)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Do góry