Philips 9636 Mini-LED - czyli pierwsze telewizory w technologii mini led Philipsa.

Largo-W

Member
Zapowiada się bardzo dobrze.

Czekam na Twoje słowo "igła" lub coś w tym stylu i Philips kupuje mnie jak paczkę żelków ^^
Nie mogę się wręcz doczekać ponieważ wcześniej też Philips i chce zobaczyć ten przeskok, szczególnie pod PS5 - gdyby Ci się udało uwzględnić jakiś test było genialnie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest już potwierdzenie wysyłek mini ledów, więc wkrótce test .
A i można już zamawiać w specjalnej ofercie dla niebieskich z pakietem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Będą w przyszłym tygodniu 65" , model 75- na koniec miesiąca.
=============================

Largo-W - ale jak wielkość ???
 

Alekso

New member
Dotarł już konkretnie ten model na testy ? Podobno poza soundbarem ma więcej stref wiec obraz powinien być jeszcze lepszy niż w przypadku tańszej wersji ….
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Test robi Marek , jest w trakcie - więc jeszcze kilka dni.
O rzeczy ogólne możesz pytać, bo jest w trakcie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Programy satelitarne odbieramy z aplikacji , więc nie potrzebujemy zakładać do pokazów anteny dodatkowej.
 

Alekso

New member
Test robi Marek , jest w trakcie - więc jeszcze kilka dni.
O rzeczy ogólne możesz pytać, bo jest w trakcie.

Tak na pierwszy rzut to oczywiście jestem ciekaw ile ten tv ma stref wygaszania i jak mocno widoczna jest poświata na czarnym tle białych obiektów ??

Druga ważna dla mnie sprawa to jaki ma input lag przy grach i czy hdmi 2.1 obsługuje VRR itp…

Jeżeli robicie test tez tego tańszego modelu z miniledami to czy jest faktycznie jakaś realna różnica w obrazie między jasnością 1500 w tańszym a 2000 w tym droższym ?

To z takich najważniejszych tematów na start ;)
 

Largo-W

Member
Tak na pierwszy rzut to oczywiście jestem ciekaw ile ten tv ma stref wygaszania i jak mocno widoczna jest poświata na czarnym tle białych obiektów ??

Druga ważna dla mnie sprawa to jaki ma input lag przy grach i czy hdmi 2.1 obsługuje VRR itp…

Jeżeli robicie test tez tego tańszego modelu z miniledami to czy jest faktycznie jakaś realna różnica w obrazie między jasnością 1500 w tańszym a 2000 w tym droższym ?

To z takich najważniejszych tematów na start ;)

Może ja też dodam coś od siebie - jak się sprawdzi dźwięk w pokoju 20m2 ten z 9636? Czy faktycznie można słuchać przy filmach i grach na dobrym poziomie? Pytam, bo słuchawki fajne, ale czasem wolę słyszeć co się dzieje koło mnie.
 

SirGorg

New member
Siema. Mam ochotę wymienić TV. W tej chwili jest 70PUS8505. Pytanie jest takie:

Philips 75PML9506 czy TCL75C728? Różnica w cenie jest spora (2 klocki). Nie do końca też łapię różnice w ich ekranach. Philips to miniLED, ale czy QLED? Natomiast TCL to QLED, ale czy miniLED?
 
Do góry