Philips 865 dolby atmos

andrzejduda1

New member
Witam

Tak jak w temacie, chodzi mi o dźwięk przy oglądaniu filmów z netflixa. Mam do tego soundbar samsung n650. Czytalem specyfikację i niestety tego formatu on nie obsluguje. Jest możliwość dokupienia czegos co moglo by dodać ten format czy muszę rozglądać się za innym soundbarem?

Jeśli chodzi o sam dźwięk dolby atmos vs 5.1 duza jest roznica? Jeśli ktoś może się wypowiedzieć bede wdzieczny
 

trops55

Member
Witam

Tak jak w temacie, chodzi mi o dźwięk przy oglądaniu filmów z netflixa. Mam do tego soundbar samsung n650. Czytalem specyfikację i niestety tego formatu on nie obsluguje. Jest możliwość dokupienia czegos co moglo by dodać ten format czy muszę rozglądać się za innym soundbarem?

Jeśli chodzi o sam dźwięk dolby atmos vs 5.1 duza jest roznica? Jeśli ktoś może się wypowiedzieć bede wdzieczny

Moim zdaniem to szkoda kasy na soundbar do kina domowego (bez tylnych głośników), a tym bardziej do Dolby Atmos. Chyba, że nigdy nie miałeś dobrego zestawu do kina domowego przynajmniej 5.1. Mam oleda Philipsa 934 z tą niby rewelacyjną belką z Dolby Atmos. Dźwięk nijaki, płaski z tylko wyraźnie zaznaczoną górą i nic więcej. O basie można zapomnieć. Ratunkiem w moim przypadku było podłączenie aktywnego subwoofera z posiadanego dobrego kina domowego 5.1 Yamahy. Dźwięk nabrał dynamiki, co jest wskazane przy filmach. Jeżeli chodzi o dźwięk Dolby Atmos z Netflixa, to z mojej belki niczym w zasadzie nie różni się od dźwięku bez Dolby Atmos. Natomiast jakość samego dźwięku 5.1 z mojego oleda i podłączonym subwooferem, nie jest w stanie dorównać dźwiękowi z klasycznego mojego zestawu Yamahy 5.1
 
Ostatnia edycja:
Do góry