Philips 706 a słuchawki BT

wujek.p

New member
Czy Philips 706 ogarnie słuchawki BT, czy trzeba kombinować z dodatkowym transmitterem Low Latency aptX? I jeśli - to jakie polecacie? Byle w normalnej cenie, bez szaleństw - to ma być incydentalnie używane, a zależy mi na bezprzewodowych.
 

buldoggg

Member
Bez reklam
telewizor nie ogarnie słuchawek bezprzewodowych ? przecież jest na androidzie to myślę że podłączysz wszystkie słuchawki.
 

tom357

New member
Tyle,że tv nie znajduje żadnych słuchawek po bluetooth i coś sobie przypominam,że już ten temat był poruszany.

Aktualizacja.

Po ponownej próbie tv znalazło słuchawki bt-wcześniej tv znajdywał inne urządzenia (jakieś tv) a tym razem znalazł słuchawki i nic poza tym.
W każdym bądź razie da się połączyć słuchawki bt z tv:)
 
Ostatnia edycja:

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ale że jak nie znajduje? U mnie bez problemu JBL tune i kzx z adapterami znajduje parują się i działają bez problemu
 

wujek.p

New member
sprawdzałem ze słuchawkami xblitz i jbl quantum 350, nie ma opóźnień, wszystko działa cacy !!
Dzięki. Dzisiaj dotarł mój 706 i spiąłem go z tanimi słuchawkami BT. Wszystko pięknie zadziałało. Podczas włączania i wyłączania słuchawek. pojawiało się mignięcie obrazu i informacja bodajże o synchronizacji video/audio. Czyli TV sobie sam to może załatwiać wprowadzając w razie wu opóźnienia w obrazie. Git. :)
 
Do góry