Philips 65PUS8807 czy 65PUS8818

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja zamówiłem w X-kom 65PUS8807 bo ma nagrywanie, działają kanały wirtualne w HbbTV od TVP (PUS8818 nie obsługuje już standardu HLS tak mi support Philipsa po konsultacji z Inżynierami odpisał) , i obsługuje żarówki hue. Po niedzieli przyjdzie. W razie czego mam 15 dni na bezpłatny zwrot.
Dla mnie główna przyczyną było brak odbioru kanałów wirtualnych w HbbTV od TVP, tego nie mógłem odpuścić, nagrywanie machnął bym jeszce ręką, ale nie HbbTV.
 
Ostatnia edycja:

makus3

Member
Wlasnie z tego linka z allegro widze xkom dal promocje. A Co Pazdzioch myslisz co do dzwieku 8807 ma 2 glosniki 20W a 8818 ma 4 glosniki 40W czyli 2x lepiej hmm...sam juz nie aiem co wybrac
 

makus3

Member
Dziekuje Panowie zamowilem w koncu 8807 z linka Pazdziocha :) mam nadzieje ze rodzice beda zadowoleni dziekuje jeszcze raz Wam bardzo za pomoc w wyborze
 

J_J

New member
Spytam tutaj, żeby nie robić zamieszania w innym temacie o serii PML.

Doczytałem pod jednym z testów, że 8818 jest na nowszym procesorze Mediatek Pentonic 1000 i że niby to "lepiej", ale w zasadzie w jaki sposób? I jak sie ma do tego 65PUS8518, bo jedyne, co udało mi sie na razie wygrzebać ze specyfikacji, to to, że ma 60Hz zamiast 120Hz.

(A miałem tylko zobaczyć, jaki tv kupić dla Żony :D i się zaczęło grzebanie z cyferkach :D )
 

J_J

New member
To od razu drugie pytanie: czy dla treści filmowo-serialowych z HBO MAX / Disney+ i im podobnych ma to jakieś większe znaczenie? Czy tylko w grach albo dla typowych koneserów, dla których wszystko ma być idealnie i gładziutko (mujbosze, jak ja dobrze pamiętam jakość przegrywanego piąty raz VHS na źle ustawionym 21-calowym kineskopie :p ).
 
Do góry