Philips 65PUS8535/12 - plamy

kola01

Well-known member
Bez reklam
"Wychodzi" zbyt mocne podświetlenie matrycy w rogach. Zmniejsz intensywność podświetlenia/jasność w ustawieniach obrazu bo wydaje się zbyt jasno ustawione no chyba, że zdjęcie tak bardzo przekłamuje. Generalnie słabsza czerń to cecha matryc IPS a taka jest właśnie w modelu 65". W zamian masz lepsze kąty od matrycy VA.
 

luk4sh88

New member
a czy ktoś ma z was ustawienia do tego modelu ?
ponieważ są to ustawienia fabryczne,
telewizor kupiony w sobotę przez neta, mam możliwość zwrotu, więc chcem zobaczyć wszystko co i jak i jeżeli mi nie będzie odpowiadać to go zwrócę.
tylko nie wiem na co wymienić w tej cenie 3699 zł netto.
 

luk4sh88

New member
To podpowiedźcie na co zmienić ? koszt max 4000 zł minimum 65 cali
Ambilight jest fajny ale nie jest konieczny, Wczoraj żona mówiła że oglądała bajki i obraz się zaciął ( stał w miejscu) - mamy telewizję kablową.
Oglądałem YT- 4k oraz netfix -4k - powiem szczerze przy tym philipsie szczęka mi nie opadła.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz extra:
- TCL 65C815
- LG 65 nano863
Obydwa 100 Hz i z kropkami kwantowymi.
Dla niebieskich masz specjalną cenę z pakietem.
 

luk4sh88

New member
No i raczej decyduję o zmianie philipsa
amilight na plus, pilot na plus
jakoś obrazu słabo moim zdaniem, reklama mediaexpert to tak strasznie pixeluje że masakra

podpowiedzcie co bedzie lepsze

TCLC815- soundbar mi nie potrzbny jeśli c715 wystarcz- dokupie sobie oddzielnie soundbar
LG65Nano863
czy
Samsung QE65Q77TATXXH
 

luk4sh88

New member
Zależy mi na jakości obrazu przede wszystkim
korzystam z kablowki zwykłej- za kilka miesięcy światłowód
oglądamy dużo netflixa oraz korzystamy z kodi. ( dzieciaki dużo bajek)
mecze - czasami- ale myślę że przy kablówce aż takiego znaczenia nie będzie to miało jaki telewizor.
 

SDman

Banned
"mecze - czasami- ale myślę że przy kablówce aż takiego znaczenia nie będzie to miało jaki telewizor." będzie miało i myślę, że bardzo duże.:wink:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do kablówki wybrałbym w tej kolejności co podałeś !
Jak będziesz niebieski masz specjalną ofertę i dodatkowo pakiet gratisów do każdego modelu.
Po kalibracji ten TCL gra świetnie !
 
Do góry