Philips 65PUS8303 - czas pracy telewizora

cesarz69

New member
Hej, mam okazję kupić telewizor z tytułu powystawowy w dobrej cenie. Niby na wystawie stał miesiąc, czy ktoś wie jak tam na androidzie sprawdzić liczbę godzin ile pracował?
 

Antoniusz W

New member
W odmentach internetu znalazłem coś takiego:
"
aby sprawdzić przebieg tv trzeba wejść w menu serwisowe -> 062596 I przycisk "ok" , podobno można wejść i sprawdzić ile tv chodził i nie powinno się stracić gwarancji, ale najlepiej żeby ktoś to potwierdził."
odpowiedź:
"
U mnie jak chce wejść to pojawia się komunikat że jest to menu tylko dla autoryzowanego serwisu i wejście spowoduje anulowanie gwarancji
"

Czy działa to nie wiem
 

cesarz69

New member
Dzięki zawsze jakiś trop, to akurat też mi udało się odnaleźć. A jaki tv u Ciebie ? Philips z androidem 2018?

Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł ?
 

cesarz69

New member
W odmentach internetu znalazłem coś takiego:
"
aby sprawdzić przebieg tv trzeba wejść w menu serwisowe -> 062596 I przycisk "ok" , podobno można wejść i sprawdzić ile tv chodził i nie powinno się stracić gwarancji, ale najlepiej żeby ktoś to potwierdził."
odpowiedź:
"
U mnie jak chce wejść to pojawia się komunikat że jest to menu tylko dla autoryzowanego serwisu i wejście spowoduje anulowanie gwarancji
"

Czy działa to nie wiem

Czad, zadziałało i po sprawdzeniu zrobiło się 116h w trybie normalnym i 2876 w trybie sklepowy. Sklep otwarty 10h dziennie więc na szybko licząc to bliżej do roku niż do miesiąca. Pozdrawiam media expert lodz kolumny :eek:k:

Cena miała być jak w neonet 3779
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz teraz bardzo dobre modele w programie specjalnym gdzie sam ustalasz końcowe ceny. I zmieścisz się w ten sposób w swojej deklarowane klasie cenowej z nowościami !
 
Do góry