Philips 65PUS8303/12 - problem.

robert_bed@interi

New member
Witam od 3 lat korzystam na tym TV z VoD: Netflix, Amazon, HBO etc.
Nigdy z tym nie było problemów. Teraz obraz się jakby zacina na 1 sekundę i przycina a potem przyspiesza. Dźwięk zrywa na czas lagu.
Net sprawdzony wydała bez problemu i dociera światłowodem do rutera z pingiem 6ms.
Co może być powodem takiego zachowania?
Aplikacje w tym TV zainstalowane są w nim. Podłączony jest przez HDMI soundbar. Nigdy nie było takiego zachowania.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Odłącz od pradu na 20 minut i sprawdź. Jak nie pomoże to ponowne instalacja tv... I daj znać...
 

robert_bed@interi

New member
Wiec tak: odłączany był nawet na dłużej TV, internet oraz router Archer C7. Nie miałem tylko czasu aby przywrócić jeszcze TV do ustawień fabrycznych. Nie dało to efektu... raz mocniej raz słabiej zacina. Jakby nie wyrabiał...
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Zrób ponowną instalację tv. Telewizor z routerem połączony jest po wifi czy lanie? Możesz też odpalić aplikacje nie z tv a np. z konsoli, czy sticka i sprawdzić czy wtedy bedzie zacinało. Musisz po prostu stopniowo coś wykluczać...
 

KrisCross

New member
Cześć, wpadł ktoś na rozwiązanie problemu? Umnie ten sam problem od pewnego czasu. Zainstalowałem TV od nowa, próbowałem neta na kablu, na wifi, bez soundbaru. Nic nie pomaga.
Cześć. U mnie wszystko wróciło do normy po wymianie kabli HDMI przez które miałem podłączony dekoder Orange i soundbar do TV. Od tego czasu nic się nie przycina, nie zrywa dźwięku.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wiele razy pisaliśmy o właściwych kablach HDMI i że to duże znaczenie.
Niektórzy to bagatelizują.
 

Maxiu997

New member
Cześć. U mnie wszystko wróciło do normy po wymianie kabli HDMI przez które miałem podłączony dekoder Orange i soundbar do TV. Od tego czasu nic się nie przycina, nie zrywa dźwięku.
Dzięki za odpowiedź ale u mnie musi być inna przyczyna bo nie mam dekodera a soundbar podłączony na bluetooth. Jedynie konsola na HDMI ale gry działają płynnie.
 
Do góry